zachmurzenie duże
17°
16°
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Wiesław Kall najlepszy!
18 czerwca 2017 r. | 19:30
1

272 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrał Wiesław Kall. Najgorsze okazały się Bernadeta Klama i Bogusława Wydmuch.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Herby. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Wiesław Kall najlepszy!”

  1. BOLEK pisze:

    FAJNY CHŁOP STARY MILICJANT ALE JEST OK….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *