zachmurzenie duże
17°
16°
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Widera najlepsza!
08 grudnia 2018 r. | 19:30
1

166 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego i Wójta w gminie Herby. Głosowanie wygrała Krystyna Widera. Najgorszy okazał się Krzysztof Pilarz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Herby. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Widera najlepsza!”

  1. stary pisze:

    Najlepsze jest ostatnie zdanie o mobilizacji.Ono właśnie najbardziej trafia do radnych.Trzeba zmobilizować najwięcej znajomych i rodziny do zagłosowania. Oprócz tego że ten konkurs z założenia jest żałosny w czym ci “RADNI” są najlepsi?Jak już tak Pana bawi durnota tej ankiety to może przy głosie oddanym na konkretną osobę pokazać jakiś komentarz za co tą osobę tak się ocenia .wtedy będzie to miało jakiś sens

    3
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *