bezchmurnie
25°
24°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Krzysztof Pilarz najgorszy!
19 listopada 2017 r. | 19:43
1

310 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta w gminie Herby. Głosowanie wygrała Wójt Iwona Burek. Najgorszym radnym okazał się Krzysztof Pilarz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Herby. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Krzysztof Pilarz najgorszy!”

  1. BOLEK pisze:

    PROSZĘ PODAĆ ILU JEST WOLNYCH SŁUCHACZY NA SESJI ? ABY GLOSOWAĆ TRZEBA BYĆ NA SESJI! A POTEM GŁOSOWAĆ A TE CAŁE GŁOSOWANIE TO BZDURA!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *