zachmurzenie duże
24°
23°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Ilona Skolik najgorsza!
07 stycznia 2018 r. | 15:38
2

361 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta w gminie Herby. Głosowanie wygrała Bernadeta Klama. Najgorszym radnym okazała się Ilona Skolik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Herby. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Ilona Skolik najgorsza!”

  1. Świetny żart! pisze:

    Radna Bernadeta Klama najlepsza??? Łaskawie przemówiła parę razy podczas sesji (4 zdania na chyba 60 spotkań). Problemy mieszkańców Olszyny zgłaszają sołtysi lub druga radna, która- paradoksalnie- okazała się tutaj najgorsza. No ale przecież dieta nie jest wypłacana za wypowiadanie się, a za fizyczną obecność…

  2. topi pisze:

    a ja jestem za że najgorsza…obie radne brak slów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *