pochmurnie
14°
13°
środa
Reklama
Oceń radnego: Grażyna Nierobiś najlepsza
30 października 2022 r. | 09:00
0

516 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego i Wójta w gminie Herby. Głosowanie wygrała Grażyna Nierobiś. Najgorszy okazał się Adam Rakowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Herby. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *