bezchmurnie
27°
25°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Edyta Brycht-Glińska najlepsza, Wiesław Kall najgorszy!
07 maja 2017 r. | 18:32
1

275 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrała Edyta Brycht-Glińska. Najgorszy okazał się Wiesław Kall.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Herby. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Edyta Brycht-Glińska najlepsza, Wiesław Kall najgorszy!”

  1. ja pisze:

    Jaki sens ma ta ocena? Czy plebiscyt kiedyś dobiegnie końca? Trochę to bez sensu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *