bezchmurnie
27°
25°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Burek najgorsza!
06 maja 2018 r. | 11:20
1

386 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta w gminie Herby. Głosowanie wygrał Jan Cierpioł. Najgorsza okazała się Wójt Iwona Burek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Herby. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Burek najgorsza!”

  1. mieszkaniec pisze:

    A może napisać w artykule ze głosowaniu tym na Panią Burek głosów oddano 24 a na Pana Cierpiola 20 . Więc to chyba nie jest sprawiedliwe bo jak można pisać że ktoś jest lepszy a ktoś gorszy nie mając takiej samej ilości oddanych głosów na radnego .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *