zachmurzenie duże
22°
18°
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Bogusława Wydmuch najgorsza!
17 grudnia 2017 r. | 16:59
1

336 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta w gminie Herby. Głosowanie wygrała Wójt Iwona Burek. Najgorszym radnym okazała się Bogusława Wydmuch.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Herby. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Bogusława Wydmuch najgorsza!”

  1. BOLEK pisze:

    CZY KTOŚ MI WYTŁUMACZY NA CZYM POLEGA GŁOSOWANIE NA RADNEGO CZY JAK NIE ZABIERZE GŁOSU I SIĘ NIE KUCI TO JEST ZŁY !!?!!?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *