zachmurzenie duże
21°
19°
czwartek
Reklama
Nowy radiowóz dla lublinieckich policjantów. Współfinansowała go gmina Herby
15 listopada 2019 r. | 11:05
0

W Komendzie Powiatowej Policji w Lublińcu odbyło się przekazanie nowego radiowozu. Oznakowany pojazd marki Kia Sportage został zakupiony dzięki finansowemu wsparciu Starostwa Powiatowego w Lublińcu oraz Wójtów i Radnych gmin Koszęcin, Pawonków, Woźniki, Boronów i Herby. Nowy nabytek trafi do Wydziału Ruchu Drogowego KPP Lubliniec, którego funkcjonariusze pełnią służbę na drogach całego powiatu lublinieckiego.

Do przekazania radiowozu doszło dzisiaj na terenie lublinieckiej komendy. Starosta lubliniecki w obecności samorządowców przekazał kluczyki policjantom podkreślając, że jest to kolejne wspólne przedsięwzięcie, mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach powiatu lublinieckiego. Nowo pozyskany radiowóz to dobrze wyposażony pojazd typu SUV, który będzie wykorzystywany przez funkcjonariuszy „drogówki” w codziennej służbie na drogach powiatu lublinieckiego. Na zakończenie Komendant Powiatowy podinsp. Dariusz Kiedrzyn złożył podziękowania za dofinansowanie zakupu radiowozu Staroście lublinieckiemu i obecnym samorządowcom, a także wyraził wdzięczność za dotychczasową owocną współpracę. /KPP w Lublińcu/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *