zachmurzenie duże
21°
19°
czwartek
Reklama
Nowy przewodnik turystyczny po powiecie lublinieckim
11 lipca 2022 r. | 11:35
0

Starostwo Powiatowe w Lublińcu wydało nowy przewodnik turystyczny po powiecie lublinieckim.

Jak informuje starostwo, przewodnik został podzielony na trzy części: Lubliniec i okolice, część północno-zachodnią i południowo-wschodnią. Wybraliśmy dla Ciebie miejsca, które musisz zobaczyć, żeby móc powiedzieć „tak, zwiedziłem powiat lubliniecki”. Znajdziesz tu skrót informacji o miejscach i zabytkach wartych odwiedzenia, niektóre z nich opatrzyliśmy krótkimi filmikami.

Przewodnik dostępny jest w wersji on-line oraz w wersji papierowej (Wydział Informacji, Kultury i Promocji w Starostwie Powiatowym w Lublińcu, tel. 530 322 866).Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *