bezchmurnie
26°
23°
piątek
Reklama
Dziwnów
Narodowe Święto Niepodległości w Herbach
02 listopada 2017 r. | 13:22
1

W piątek 10 listopada i w sobotę 11 listopada w Herbach odbędą się uroczystości związane z Narodowym Świętem Niepodległości. W piątek młodzież Zespołu Placówek Oświatowych w Herbach zaprasza na spektakl słowno-muzyczny. Dzień później, w kościele pw. N.S.P.J. w Herbach nastąpi uroczysta msza święta w intencji ojczyzny oraz złożenie kwiatów przez delegacje pod pomnikiem żołnierzy poległych w czasie II wojny światowej w Herbach.

W piątek spektakl odbędzie się o 15:30, natomiast msza święta rozpocznie się o godz. 9:00.Jedna odpowiedź do “Narodowe Święto Niepodległości w Herbach”

  1. BOLEK pisze:

    KTO ZAPŁACI ZA MSZE? PYTANIE BEZ ZŁOŚLIWOŚCI!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *