zachmurzenie duże
-1°
-2°
sobota
Reklama
Na polach w Lisowie znaleźli denata. Jest podejrzany w sprawie śmierci mężczyzny!
02 grudnia 2022 r. | 10:45
0

Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny, którego ciało zostało znalezione 23 listopada w okolicach Lisowa. Intensywne czynności prowadzone na miejscu pozwoliły na szybkie ustalenie tożsamości denata oraz doprowadziły do zatrzymania podejrzanego, który już usłyszał zarzut. Na wniosek prokuratora sąd aresztował go na trzy miesiące.

Do zdarzenia doszło 23 listopada br. Oficer dyżurny lublinieckiej Komendy Policji otrzymał informację, że na polach w okolicy miejscowości Lisów leży mężczyzna, który nie daje oznak życia. Na miejsce pilnie zostali skierowani śledczy oraz technik kryminalistyki. Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady oraz wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Czynności prowadzone w sprawie doprowadziły do ustalenia tożsamości denata. W dniu 27 listopada policjanci do sprawy zatrzymali mężczyznę, który usłyszał zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Na wniosek prokuratora sąd aresztował podejrzanego na trzy miesiące. Za popełniony czyn grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. /KPP w Lublińcu/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *