zachmurzenie duże
17°
16°
czwartek
Reklama
Mandat zapłacisz kartą
05 lutego 2018 r. | 13:09
2

Lublinieccy policjanci otrzymali terminale płatnicze, dzięki którym można natychmiast uregulować należność za wykroczenie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów i nie tracąc czasu. Trzeba pamiętać, że karta musi być własnoręcznie podpisana przez właściciela. Co najważniejsze, to nowoczesne rozwiązanie jest dostępne również dla osób, które popełniły wykroczenia, a na co dzień nie mieszkają w Polsce i które nie zawsze posiadają przy sobie polską walutę.

Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z 4 września 2017 roku umożliwiło policji oraz innym służbom używanie terminali płatniczych. Policjanci ruchu drogowego z KPP w Lublińcu już otrzymali 3 takie urządzenia, które sukcesywnie będą wprowadzane do użycia. Dzięki nowym urządzeniom kierowca, który został ukarany mandatem, będzie mógł od razu opłacić grzywnę, używając swojej karty płatniczej. Trzeba pamiętać, że karta musi być własnoręcznie podpisana przez właściciela. W przypadku tej formy płatności osoba ukarana mandatem nie będzie ponosiła żadnych dodatkowych opłat za przelew. Co najważniejsze, to nowoczesne rozwiązanie jest dostępne również dla osób, które popełniły wykroczenia, a na co dzień nie mieszkają w Polsce i które nie zawsze posiadają przy sobie polską walutę. Teraz terminal przeliczy należność, a opłacający będzie widział kwotę na wyświetlaczu. /KPP w Lublińcu/2 odpowiedzi na “Mandat zapłacisz kartą”

  1. Janusz Malcher pisze:

    Teraz trzeba będzie jeszcze bardziej uważać

  2. BOLEK pisze:

    HA HA UWAGA TERAZ BĘDĄ TESTOWAĆ NA WSZYSTKICH A JA NIE MAM KARTY HA HA!!! KUPCIE SOBIE DZWONKI DO ROWERU BO NIEMA ZMIŁUJ SIĘ ! PYTANIE KTO I ILE RAZY UŻYŁ DZWONKA PRZY ROWERZE!? O CO W TYM CHODZI!? WYSTARCZY POWIEDZIEĆ UWAGA JADĘ JA UŻYŁEM DZWONKA 3-4 RAZY I PIESZY ZACHOWAŁ SIĘ JAK SPŁOSZONA KUROPATWA PRZEPROSIŁEM ŻE WYSTRASZYŁEM I NIGDY JUŻ DZWONKA NIE BĘDĘ UŻYWAŁ!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *