zachmurzenie umiarkowane
16°
13°
piątek
Reklama
Zamknęli siłownię w Herbach
07 kwietnia 2017 r. | 12:36
6

Przy Lublinieckiej w Herbach przez kilkanaście miesięcy była siłownia. Niestety, już jej tam nie ma. Mimo iż w lokalu po siłowni jest jeszcze sprzęt, to można go już wynająć. Siłownia została zamknięta.

Najpierw Delikatesy Centrum, teraz siłownia. Co będzie tam za jakiś czas?

Łukasz Dudek6 odpowiedzi na “Zamknęli siłownię w Herbach”

 1. Młody Herbus pisze:

  Niestety ciężko w Herbach cokolwiek utrzymać nie mając Swojego lokalu. Stawki za wynajem są strasznie wysokie, pizzeria się nie utrzymała na Powstańców, siłownia w budynku GS-u. Koszty wynajmu zjadają niestety każdego kto chciałby mieć jakis interes i zrobić coś dla ludzi:/ druga sprawa to samo podejście mieszkańców, w tym młodzieży do takich miejsc. Szkoda

  • Stolarz pisze:

   Na nietrafione biznesy zawsze będzie za drogo. Jakiś czas temu w budynku dworca był sklep z odzieżą. No cóż, bez komentarza. Dziś w tym miejscu jest nieźle prosperujący biznes przy takich samych stawkach.

 2. ghy pisze:

  szkoda, bo ktoś włożył w siłownię kupę kasy

 3. aska pisze:

  Nic się tu nie opłaca..stawki za wynajem wysokie. .inna sprawa ze mało reklamy było..powinny być jakieś programy..karnety..zajęcia dla kobiet

 4. Stolarz pisze:

  Trzeba ważyć siły na zamiary. wystarczyło policzyć młodzików chętnych do tego typu gimnastyki. Albo rozejrzeć się po Herbach – czy inicjator tego przedsięwzięcia nie widział, że w Herbach większość to osoby starsze ?.

 5. Młody Herbus pisze:

  Akurat właściciel robił rezeznanie, pytał młodych ludzi i było bardzo dużo chętnych, niestety nie było tak jak mówili, no może na początku. No ale to jedna sprawa a druga to czynsz, grubo ponad 2k to chyba lekka przesada 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *