zachmurzenie duże
17°
15°
czwartek
Reklama
Oni zajmą się ochroną lokali wyborczych
18 kwietnia 2017 r. | 14:23
6

Małgorzata Krysiak, Mariola Pyrkosz, Artur Zakaszewski i Katarzyna Lange - to przedstawiciele urzędu, którzy zajmą się ochroną lokali wyborczych w sytuacjach kryzysowych.

Zarządzenie w tej sprawie wydała p.f. Wójta Iwona Burek.

BIP UG Herby6 odpowiedzi na “Oni zajmą się ochroną lokali wyborczych”

 1. ghy pisze:

  oby nikt nie sfałszował tych wybórów

 2. Bonifacy pisze:

  Rozumiem, że wg ciebie jak wygra Pani Burek to będziemy mieli do czynienia z fałszerstwem ?. A kogo wybór nie będzie sfałszowany ?.

 3. Mieszkanka pisze:

  Wyniki wyborów zależą od tego jak będziemy głosować, więc głosujmy rzetelnie na swojego kandydata.

 4. ZPRZYŁBICĄ pisze:

  Co za gamonie piszą na tym forum. Czytać należy ze zrozumieniem. Tu nie chodzi o to czy wybory zostaną sfałszowane czy też nie lecz o to by zabezpieczyć lokal wyborczy (oddane głosy, listy głosujących, bezpieczeństwo wyborców znajdujących się w tym obiekcie) w sytuacji awaryjnej (lokal zostanie zamknięty bo: ktoś poinformuje o podłożeniu BĄBY, ktoś nie daj Boże zejdzie z tego świata z emocji związanych z głosowaniem, braknie energii elektrycznej co uniemożliwi głosowanie itd. itp.). Pisze na forum tej stronki pierwszy raz, czytam wszystkie wątki, jedynie kto sensownie polemizuje to ktoś o nicku “Stolarz” i Pani z otwartą przyłbicą Katarzyna Sobczyk – SZACUNEK dla nich, reszta to bełkot. Nadmienię jeszcze, że głosowanie na najlepszego / najgorszego radnego to idiotyzm. (korzystając z odpowiednich aplikacji zmieniających IP można podbić komuś statystyki w ciągu paru minut, a tu nagle ten najlepszy ta najgorsza. ŻENADA

 5. Mieszkanka pisze:

  A ja rozumien że te wyzywanie, obrażanie lub krytykowanie wszystkiego i wszystkich, albo podsuwanie tutaj wizji zamachów, to chyba ma na celu zastraszyć czy zniechęcić ludzi do wyborów.
  Jesteśmy w naszej gminie ludźmi na poziomie i tak pójdziemy licznie głosować!
  Życzę powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *