zachmurzenie duże
17°
15°
czwartek
Reklama
Wywieś flagę na Święto Narodowe Trzeciego Maja
30 kwietnia 2018 r. | 10:49
3

Zachęcam wszystkich Mieszkańców Gminy do wywieszenia flag na czas zbliżających się świat 1 i 3 maja. Polaków wyróżnia bardzo silne poczucie tożsamości narodowej, przywiązanie do biało-czerwonych barw.

Dla nas są one symbolem dumy i wolności. Flaga towarzyszy nam we wszystkich ważnych chwilach, podniosłych uroczystościach, w momentach wzruszeń i radości.

Biało-czerwone barwy łączą wszystkich Polaków.

Zaprezentujmy biało-czerwone flagi w najbliższych dniach ze szczególnym honorem ze względu na przypadającą w tym roku 100 rocznicę odzyskania niepodległości.3 odpowiedzi na “Wywieś flagę na Święto Narodowe Trzeciego Maja”

 1. Falanga pisze:

  Dobrze napisane

  5
  1
 2. Patriota pisze:

  Korea

 3. BOLEK pisze:

  W USA FLAGI SĄ NA PORZĄDKU DZIENNYM NA FARMACH NA STACJACH BEZYNOWYCH PRAKTYCZNIE WSZĘDZIE A U NAS TYLKO W ŚWIĘTA NARODOWE ! BO WYWIESISZ FLAGĘ JAKO OPOZYCJONISTA np. W LUTYM TO COŚ JEST NIE TAK IMASZ PROBLEMY !!!!!!!!!!! BO NIE SZANUJESZ BARW POLSKI! AMERYKANIE SĄ DUMNI ŻE SĄ AMERYKANAMI A MY POLACY TYLKO W SPORCIE !!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *