zachmurzenie duże
21°
17°
czwartek
Reklama
fot. ŚlUW
Wojewoda Śląski uchylił cztery uchwały Rady Gminy Herby!
01 października 2018 r. | 12:55
0

To nie jest z pewnością dobry okres dla rządów Iwony Burek i Rady Gminy Herby. Nadzór Prawny Wojewody Śląskiego uchylił radzie aż cztery uchwały. Uchwały dotyczyły zatwierdzenia sprawozdania finansowego Gminnej Biblioteki Publicznej w Herbach za rok 2017, liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych na terenie gminy Herby, odstępstw od zakazu spożywania napojów alkoholowych w miejscach publicznych na terenie gminy Herby oraz usytuowania na terenie gminy Herby miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych.

Decyzje w tej sprawie możecie znaleźć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Decyzje Wojewody:
- uchwała w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Gminnej Biblioteki Publicznej w Herbach za rok 2017,
- uchwała w sprawie liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych na terenie gminy Herby,
- uchwała w sprawie odstępstw od zakazu spożywania napojów alkoholowych w miejscach publicznych na terenie gminy Herby,
- uchwała w sprawie usytuowania na terenie gminy Herby miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *