zachmurzenie duże
22°
18°
czwartek
Reklama
fot. Magazyn Square
Sondaż przedwyborczy na Wójta Gminy Herby
30 października 2017 r. | 11:29
2

Na kogo zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach na Wójta? Takie pytanie zadałem w naszym sondażu przedwyborczym na rok przed wyborami samorządowymi. Do wyboru macie siedmioro kandydatów i ewentualnie, jeżeli żaden z nich wam nie odpowiada, możecie oddać głoś na „kogoś innego”.

Do wyboru są: Iwona Burek, Jacek Rubik, Jerzy Cyrulik, Krzysztof Brożyc, Krzysztof Olszewski, Krzysztof Pilarz, Rafał Jureczko i ktoś inny. Głosowanie trwa na stronie głównej, po prawej stronie portalu poniżej „oceń radnego”. Każdy z Was może oddać jeden głos co 24 godziny. Sondaż potrwa do 12 listopada, wtedy też zostaną ogłoszone wyniki.

PAWEŁ GĄSIORSKI

This poll is no longer accepting votes

Na kogo zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach na Wójta?
×


2 odpowiedzi na “Sondaż przedwyborczy na Wójta Gminy Herby”

  1. Wyborca pisze:

    Głos oddany

  2. Mario pisze:

    Innego Wójta jak Pani Burek nam nie potrzeba. To wójt z prawdziwego zdarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *