zachmurzenie duże
16°
11°
czwartek
Reklama
Od 6 listopada z Herbów dojedziesz bezpośrednio do Berlina!
16 października 2018 r. | 11:22
0

Już od 6 listopada 2018 roku z Herbów i Blachowni będzie można dojechać bezpośrednio do Berlina! FlixBus otworzył właśnie kalendarz rezerwacyjny dla większości swoich linii aż do kwietnia 2019 roku, a także uruchomił nowe międzynarodowe połączenia do Wiednia, Pragi i Berlina. Polska siatka połączeń FlixBusa zyskała trzynaście nowych przystanków w kraju, m.in. w Blachowni, Herbach, Kłodzku i Kudowie-Zdroju, oraz dwa w Czechach.

Z Blachowni i Herbów od 6 listopada można dojechać bezpośrednio do Berlina. Czas przejazdu to ok. 7,5 godz. Przystanek w Blachowni znajduje się przy ul. Częstochowskiej, a w Herbach przy ul. Dworcowej. Dodatkowo, rezerwując do środy bilet na przejazd do Berlina między 6 a 30 listopada, można skorzystać ze specjalnej promocji – ceny biletów rozpoczynają się od 4,99 zł.

Nowe miasta w siatce połączeń FlixBus w Polsce to: Kłodzko, Polanica-Zdrój, Duszniki-Zdrój, Kudowa-Zdrój, Bielsko-Biała, Iłowa, Gniezno, Blachownia, Herby, Dobrodzień, Brzeg, Inowrocław, Kraków-Balice (lotnisko), a także czeski Liberec i Hradec Králové.

Wśród nowych połączeń znalazły się m.in.:
• Opole-Zakopane (przez Gliwice, Zabrze, Katowice, Myślenice i Nowy Targ);
• połączenia do Pragi z Gdyni (przez Sopot, Gdańsk i Leszno) i Warszawy;
• połączenia do Berlina m.in. z takich miast jak Iłowa, Świebodzin, Legnica, Częstochowa, Gniezno i Gliwice.

Możliwość zakupu biletów z wyprzedzeniem dotyczy wszystkich połączeń i dla większości z nich kalendarz rezerwacyjny otwarty jest aż do 10 kwietnia 2019 roku. Dla kilku relacji kalendarz na chwilę obecną otwarty będzie do 12 grudnia (m.in. Wrocław-Przemyśl, Warszawa-Rzeszów, Warszawa-Przemyśl, Warszawa-Berlin, Wrocław-Katowice, Berlin-Zakopane), a dla jednej – do 31 grudnia (Warszawa-Karpacz).Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *