zachmurzenie umiarkowane
16°
13°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Krystyna Widera najlepsza!
20 sierpnia 2017 r. | 20:32
2

222 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrała Krystyna Widera. Najgorszy okazał się Zdzisław Krysik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Herby. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Krystyna Widera najlepsza!”

  1. Pręt pisze:

    Jaki cel ma to głosowanie ?

  2. BOLEK pisze:

    JAK TO SIĘ ZMIENIA RAZ NAJGORSZA ZA TYDZIEŃ NAJLEPSZA TEŻ NIE WIEM O CO CHODZI.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *