zachmurzenie małe
23°
20°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Józef Kozielski znowu najlepszy!
17 września 2017 r. | 15:47
5

238 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta w gminie Herby. Głosowanie wygrał Józef Kozielski. Najgorszy okazała się Eugeniusz Stroba.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Herby. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Józef Kozielski znowu najlepszy!”

 1. stary pisze:

  Najlepszy ale w czym?Czym ten Pan się tak wyróżnił w ubiegłym tygodniu?Nie widzę żadnych efektów pracy tych najlepszych,tych najgorszych również.Jaki sens ma ten ranking?Może ktos mi to wyjaśnić?

 2. Kukiz pisze:

  Najlepszy będzie wtedy jak zacznie się starać w swojej pięknej miejscowości o remont chodnika i ścieżkę dla dzieci do szkoły. Bo tak to co radni wogole robią?

 3. BOLEK pisze:

  TEŻ NIE WIDZĘ W TYM GŁOSOWANIU SENSU ALE COŚ W TYM JEST MOŹE MOBILIZUJE TO RADNYCH TROSZKĘ DO WYSIŁKU.

 4. BOLEK pisze:

  A…..OBY OCENIAĆ RADNEGO TRZEBA SIĘ TROSZKĘ INTERESOWAĆ ŹYCIEM GMINY I CHODZIĆ NA SESJE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *