zachmurzenie umiarkowane
12°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Janusz Bartocha ponownie najgorszy!
30 lipca 2017 r. | 20:40
1

223 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrała Krystyna Widera. Najgorszy okazał się Janusz Bartocha.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Herby. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Janusz Bartocha ponownie najgorszy!”

  1. BOLEK pisze:

    MOŻE KTOŚ MI ODPOWIE CO KIERUJE LUDZ.MI CO GLOSUJĄ CZYM SIĘ KIERUJĄ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *