zachmurzenie umiarkowane
16°
13°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Edyta Brycht-Glińska najlepsza, Zdzisław Krysik najgorszy!
12 marca 2017 r. | 16:45
5

194 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrała Edyta Brycht-Glińska. Najgorszy okazał się Zdzisław Krysik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Herby. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Edyta Brycht-Glińska najlepsza, Zdzisław Krysik najgorszy!”

 1. ghy pisze:

  Gratulacje dla najlepszych

 2. edr pisze:

  najlepszych w czym?

 3. Kum pisze:

  Co to za ranking ? O co w nim chodzi ? O ilość znajomych którzy mogą podbić głosy ?

 4. ghy pisze:

  najlepszych radnych

 5. edr pisze:

  W czym ? geniuszu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *