bezchmurnie
28°
25°
piątek
Reklama
Iwona Burek
Oceń radnego: Burek najgorsza!
20 stycznia 2019 r. | 14:25
1

208 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego i Wójta w gminie Herby. Głosowanie wygrał Andrzej Machoń. Najgorszy okazał się Wójt Iwona Burek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Herby. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Burek najgorsza!”

 1. Jarek pisze:

  To jest ranking? Ranking kto ma więcej znajomych używających internetu i Facebooka? Czemu to ma służyć?
  Rozumiem gdyby na tej stronie były jakieś informacje, o aktywności radnych albo o tym, jak głosowali w danej sprawie albo chociaż frekwencji na zebraniach, cokolwiek co pozwoliłoby na jakąkolwiek ocenę – a tak to cóż …

  redaktor naczelny ma nowe narzędzie do … no właśnie do czego?

  chyba słabo z tym dziennikarstwem

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *