bezchmurnie
26°
23°
piątek
Reklama
Krzysztof Pilarz – kandydat na Wójta
12 kwietnia 2017 r. | 11:39
17

Krzysztof Pilarz to kolejny kandydat na Wójta Gminy Herby. Pilarz od ponad 10 lat prowadzi własną działalność gospodarczą, od 2006 roku jest radnym, ma 58 lat i wykształcenie średnie techniczne. Interesuje się piłką nożną oraz budownictwem.

Z jego programem wyborczym możecie zapoznać się na ulotce poniżej.17 odpowiedzi na “Krzysztof Pilarz – kandydat na Wójta”

 1. Jacek Skubała pisze:

  A co pan Pilarz zrobił jako radny?

 2. Waldemar pisze:

  Nie mniej niż Twój kandydat Jacku Skubało (Pan Ol. też mógł być wpierw radnym, a nie od razu startować na wodza plemienia).
  A tak na marginesie, ja chyba zagłosuje na Pana Pilarza, w końcu to jedyny kandydat, który będzie przebudowywał drogi powiatowe, którymi zarządza Starosta Powiatowy. Ponadto przekonuje mnie ten pkt o bezrobociu, którego nie ma. Liczę, że jako przedsiębiorca z 10 letnim biznesem utworzy nowe miejsca pracy w swojej firmie (od razu podpowiadam, za 16 zł na godzinę nikt nie przyjdzie).

 3. ghy pisze:

  Ja chyba na Olszewskiego

 4. Hhh pisze:

  A gdzie Stolarz ? :-)) czekamy

 5. Andy pisze:

  Dziwi mnie, że Pan Pilarz jako radny, teoretycznie znający realia budżetowe gminy przedstawia takie założenia programowe. Cóż jak mawiał klasyk “lud kupi wszystko” 🙂

 6. Mieszkaniec pisze:

  A ja glosuje wreszcie na kogos fajnego Bartocha Janusz to fajny gosc

 7. Wyborca pisze:

  A głosuj sobie na tego” fajnego gościa”kimkolwiek jest ten p.Bartocha. Każdy ma prawo zagłosować na kogo chce. Nie wiem po co ciągle to piszesz .Ten post dotyczy p.Pilarza jakbyś nie zauważył.!!!

 8. "MIESZKANIEC GMINY pisze:

  Zerkam co jakiś czas na te stronę i widzę że już programy wszystkich kandydatów się pojawiły za wyjątkiem jednego .
  Pytam się admina czy nie ma takiej ulotki czy może to dobry mądry i program wyborczy na 1,5 roku rządzenia gminą ????

 9. Stolarz pisze:

  A konkretnie o co ci chodzi, bo z tego “inteligentnego” wpisu trudno cokolwiek wywnioskować ?. Nie przyszło ci do głowy, że ów kandydat może nie życzy sobie umieszczania tu jego programu?. zapewne wg ciebie nie ma do tego prawa?

  • "MIESZKANIEC GMINY pisze:

   Ja Ty Stolarz nie potrafisz wywnioskować o co Mi chodzi to muszę to przemilczeć.
   Może być że ten kandydat tego sobie nie życzy ,nie wpadłem na to.

 10. Stolarz pisze:

  🙂 Napisałeś dość zawile :). Przy tych dziwnych wpisach można się zaplątać.

 11. Mały Ryszard pisze:

  Mam pytanie do szanownego kandydata. Dlaczego w swoim programie pisze Pan o przebudowie dróg powiatowych skoro te działania nie leżą po stronie gminy tylko po stronie starostwa i co konkretnie wymaga przebudowy ?.

 12. zxxx pisze:

  Gazociag rozwinac bardziej (nie trzeba bd wozic :-))

 13. Garbaty pisze:

  Panie Krzysztofie, zlituj się Pan – odpiszże temu Stolarzowi :), o tych drogach powiatowych (tym bardziej, że pytanie jak na niego całkiem rozsądne).
  A że biedaczysko już drugi raz pod tym samym postem (Waldemar+Mały Ryszard) porusza ten temat, to i widać nurtuje go wątek niezmiernie, warto zaspokoić jego ciekawość.

 14. Stolarz pisze:

  Garbaty, uprawnienia do śledzenia IP ma tylko administrator, bądź uprawniony moderator. Ani jednym ani drugim nie jesteś, więc twoja zabawa w detektywa odbywa się nielegalnie.
  Na pewno chcesz dalej ten wątek ciągnąć ?.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *