zachmurzenie duże
21°
17°
czwartek
Reklama
Krzysztof Olszewski – kandydat na Wójta
11 kwietnia 2017 r. | 14:26
23

Krzysztof Olszewski - kandydat na Wójta Gminy Herby - przesłał mi swoją ulotkę wyborczą, w której przedstawił swój program wyborczy. Olszewski ma 41 lat, jest żonaty, ma jedno dziecko, wykształcenie wyższe, jest właścicielem firmy budowlanej.

Więcej informacji, wraz z programem, znajdziecie na jego ulotce (powyżej).23 odpowiedzi na “Krzysztof Olszewski – kandydat na Wójta”

 1. Jacek Skubała pisze:

  Chyba najbardziej realny program wyborczy, do tego robi jakąś kampanię wyborczą. Widać, że mu zależy. A Burkowa i Pilarz?

  • Andy pisze:

   Co do Pana Pilarza wypowiedziałem się komentując jego program wyborczy. Uważam, że jako radny powinien bardziej rozsądnie i realnie konstruować swój program wyborczy. Pan Olszewski ma program pokrywający się w pewnym zakresie z programem pani Burek. Moje zdanie jest takie, że między tymi dwoma kandydatami lepszym wyborem jak dla mnie jest Pani Burek. Dlaczego? Po prostu jest realistką i w swoim programie wyraźnie podkreśla, że ma tylko 1,5 roku na realizację zadań, zna realia budżetowe gminy. Poza tym ma za sobą wiele lat pracy w urzędzie i jest doświadczonym samorządowcem. Pozdrawiam wszystkich i Wesołych Świąt życzę 🙂

 2. zxxx pisze:

  Realny program wyborczy?……kolego Ty chyba nie widziales realnego programu wyborczego. Nic konkretnego ten Pan nie napisal, za ogólnie (wszystko wrzucone do jednego wora). A zalezy to kazdemu ktory startuje.

 3. Mieszkamtu pisze:

  Wszystko spójne bez kosmicznych obietnic. Dla mnie w porządku. Kandydatura do przemyślenia.

 4. Stolarz pisze:

  Spójne do bólu, obietnic faktycznie nie ma, bo tak naprawdę na tej ulotce nic nie ma oprócz dziwnie brzmiących haseł – Idźmy właściwą drogą, Z wami dla was, wspólna Gmina Herby (niczym kaznodzieja z Torunia).

 5. Hhh pisze:

  Stolarz uwielbiam Cię !!! Ile dałbym żeby Cię poznać.

  • Stolarz pisze:

   Już to widzę jak się poznajemy – Pewnie jako prawdziwy Polak, wzorowy katolik i wyznawca jednej prawdy, bratersko uściskałbyś mnie za to, że mam odmienne zdanie :).

 6. Hhh pisze:

  Tobie Nikt nie pasuje 🙂 za to Ty znasz się na wszystkim. 🙂 super gość

  • Stolarz pisze:

   W wyborach nie chodzi o to czy komuś ktoś pasuje czy też nie. Spójrz na tę ulotkę i wyjaśnij mi – dlaczego mam głosować na K. Olszewskiego?. Czym się wyróżnił ?. W czym ta ulotka – program wyróżnia się od innych ?. Przekonaj mnie.
   Chodziło chyba o to aby się pokazać, wyróżnić, zaprezentować od dobrej strony i obiecać coś realnego czego inni nie obiecali. Mam głosować bo ma baner 6×4 m ?.
   P.S.
   Moje rozważania nie wynikają z tego że się znam na wszystkim tylko z tego, że potrafię obserwować i wyciągać z tego wnioski. Różnica pomiędzy nami jest taka, że ja obserwując racjonalnie myślę, a ty tylko myślisz.

 7. ghy pisze:

  Trzeba zastanowić się nad tym panem. Realne wszystko

 8. .Stolarz . Mam pytanie . Czy mam głosować na kogoś kto nawet nie daje ulotki ? Lub na kogo kto poza ulotką nic nie robi ? Przekonaj mnie . Gdyby zrobił tylko ulotkę to dla Ciebie byłoby źle...... pisze:

  mahbgy@wp.pl

 9. Stolarz pisze:

  Pisz w odpowiednich okienkach, bo jest problem z odczytaniem.
  Dla mnie ulotka jest ważna bo ulotka to deklaracja programowa. Najważniejsze jest jednak to, aby ta deklaracja była dobra i w połączeniu z osobowością danego kandydata wiarygodna. Niestety, tak jak wcześniej wspomniałem ja nie widzę ani dobrego programu ani wiarygodności – i nic na to nie poradzę, bo nikt nie starał się mnie przekonać. Ty jak chcesz możesz głosować na samą ulotkę – nie koniecznie na kandydata :). Pozwól, że ja pozostanę przy swoim myśleniu.

 10. usia pisze:

  K. Olszewski właśnie tym się wyróżnia, ze nie obiecuje gruszek na wierzbie. Myśli realnie, zdaje sobie sprawę co i ile da się zrobić. Co ci po takich deklaracjach na trzy strony ulotki, którą potem włożysz między bajki? Brak doświadczenia w Urzędzie nie jest żadną przeszkodą by wykazać się przedsiębiorczością i zaangażowaniem w dobro Gminy. Zresztą jego “CV” mówi samo za siebie. Ambitny gość. Motorem do działania z pewnością jest też jego syn, dla którego chce lepszej przyszłości i łatwiejszego życia w społeczności a my wszyscy na tym skorzystamy.
  A tak na marginesie, to jak i kiedy ma zdobywać doświadczenie gdy wyborcy pokroju Stolarza na to nie pozwalają?

  • Stolarz pisze:

   Nie pozwala ? na co ? na naukę na najwyższym stanowisku ? Jak ludzie wybiorą to niech się uczy, ale puki co marnie to widzę.

  • Wyborca pisze:

   Co Ty z tym” synem “. Wszyscy kandydaci mają dzieci i to niejedno. To co oni nie chcą lepszej przyszłości dla swoich dzieci?

 11. Kum pisze:

  Uważam że należy dać Mu szansę
  Mądry facet. Bez oszołomstwa i łania wody. Realny program wyborczy . Jestem za .

 12. Mieszkaniec pisze:

  Postawa nie zacheca do popierania kandydata zdjecie tez nie trafione.

 13. Stolarz pisze:

  Dziś jesteśmy światkami jak kończy się kariera człowieka (Misiewicza), który nie miał kwalifikacji do pełnienia funkcji w administracji publicznej. Między innymi dlatego tak często kładłem nacisk na kwalifikacje kandydatów.

 14. aaaaaa pisze:

  A tego pana kojarze z meczow z piwem w reku i krzyczącego “sedzia ch*j” ale powodzenia w wyborach

 15. usia pisze:

  Na czym polega Wójtostwo w Gminie?
  -Gmina…..
  każdy mieszkaniec wie, że głównymi aspektami “Naszej Wspólnej Gminy” jest rozbudowa i modernizacja istniejących obiektów i dróg oraz sieci kanalizacyjno-wodociągowych.
  -dbałość o edukację….
  co wiemy o szkolnictwie w naszej Gminie?
  Kto, gdzie i czego potrzebuje?
  Oczywiście, że chcemy, możemy i musimy ale rodzi się kolejne pytanie-jaki mamy budżet i z jakich funduszy europejskich możemy skorzystać. Co wniosą nowe zmiany w systemie edukacji uchwalone przez ówczesny rząd?
  -reaktywacja parków, budowa ścieżek rowerowych z prawdziwego zdarzenia, pomoc ludziom starszym poprzez dostępność Urzędu Gminy, wsparcie OSP, oraz szereg innych punktów z powyższej ulotki nasuwają na myśl tego jednego kandydata. Pan Olszewski ma wszelkie predyspozycje aby sprostać założonemu programowi w celu prawidłowego funkcjonowania Gminy bo doskonale wie jak to zrobić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *