pochmurnie
19°
13°
wtorek
Reklama
Krzysztof Brożyc kandydatem na Wójta
13 marca 2017 r. | 10:17
44

Kilka dni temu napisałem o tym, iż w gminie Herby rozpoczęła się kampania wyborcza. Są już tego pierwsze efekty. KWW Porozumienie ujawniło swojego kandydata na fotel Wójta Herbów. Został nim Krzysztof Brożyc z Lisowa. Brożyc ma 58 lat, jest żonaty, ma trójkę dzieci, ma wyższe wykształcenie. Był Przewodniczącym Rady Gminy Herby w latach 1990-1994.

Jakie ma zamiary? Z ulotki stwierdzam, że ma zamiar postawić na modernizację szkół, kontynuować gazyfikację gminy, obniżyć koszty funkcjonowania krytej pływalni czy poprawić estetykę gminy.

Poniżej znajdziecie zdjęcie (słabej jakości) ulotki, która dostarczyli mi Mieszkańcy.

PAWEŁ GĄSIORSKI44 odpowiedzi na “Krzysztof Brożyc kandydatem na Wójta”

 1. Jacek Skubała pisze:

  Co tego pana skusiło by po ponad dwudziestu latach z powrotem próbować wrócić do koryta?

 2. edr pisze:

  Mam pytanie, czym obecnie zajmuje się ten Pan bo z ulotki wynika jakby swoją karierę zawodową zakończył w ubiegłym wieku.

 3. ghy pisze:

  Pracuje w PIPie. Po co mu stanowisko wójta? Żeby dotrwać do emerytury?

 4. Małgorzata zła pisze:

  Dzień dobry. Czy to ma być ukryta promocja owego kandydata na fotel wójta? Średnio to wszystko panu redaktorzynie wychodzi… 🙂

 5. sap pisze:

  Szanowny Panie kandydacie, w tym grajdole nie ma szans na żadne porozumienie. W tej gminie będzie znośny spokój (czytaj brak ujadania) jedynie wtedy gdy wygrają ci co od lat pchają się pchają i dopchać nie mogą.

 6. jan_1981 pisze:

  Nareszcie jakaś poważna kandydatura. Wykształcony i z doświadczeniem do pracy w Urzędzie. Trzymam za Pana kciuki.

  • martyna pisze:

   Z takim wyksztalceniem/doswiadczeniem to ten Pan bedzie sie marnowal w gminie, powinien startowac do wladz powiatu. Z drugiej strony dobrze miec osobe kompetentna na stanowisku wojta. Fajnie jakby wygral.

 7. Patrycja pisze:

  Jak do tej pory najlepszy kandydat!

 8. edr pisze:

  bo jak na razie jedyny :), a tak poza tym w gminie by mieli dobrze bo wszystko po pipowsku.

 9. zenek pisze:

  A jakieś konkrety? Obniżyć koszty..jak? Ukonczyc gazyfikacje…to ktos w tej gminie korzysta z tego gazu??poprawić estetykę…to wszyscy wpisza w ulotki..co można zmodernizowac w szkołach? Wymienić nowe okna..ocieplić ocieplone..wymienić ogrzewanie olejowe na gazowe? …a no i będzie zakaz klicenia się. A ja bym chciał wiedzieć jak planuje Pan oddluzyc gmine. Jakie ma Pan propozycje dla młodzieży w zakresie spędzania wolnego czasu, co Pan proponuje młodym którzy po studiach wyjeżdżają bo nie mają gdzie mieszkać i pracowac

  • jaroslaw pisze:

   Plakac sie chce 🙁 czyli Twoim zdaniem najlepiej zaglosowac na tego kandydata ktory najwiecej obieca? w takim razie zaglosuje na tego ktory obieca: lotnisko dla samolotow czarterowych w naszej gminie

 10. Stolarz pisze:

  Zenek jeśli liczysz na to, że któryś z kandydatów przedstawi ci plan zatrzymania młodych w gminie to życzę powodzenia. To nie ta liga.
  Ale ogólnie masz rację, brak w tym przesłaniu konkretów – taka wyborcza papka. Poprawię poprawione, dokończę prawie ukończone. Ogólnie nic co by mnie zainteresowało. Może i facet jest wykształcony i coś w życiu zrobił, ale to nie wystarczy – ludzie wybiorą pomiędzy tym co było, a ofertą bardzo głębokich i realnych zmian. Papka wyborcza czy też obiecanki z księżyca raczej nie dadzą szans na dużą ilość głosów.

  • krystyna pisze:

   najgorzej jak ciemny lud wybierze takiego wojta ktory naobiecywal rzeczy nierealne, a potem zadluzy gmine probujac je zrealizowac. Powodzenia

 11. Widzę pisze:

  Zastanawiam się do jakich słów i opinii się jeszcze Państwo posuniecie na tej stronie. To jest straszne. Człowiek człowiekowi pisze takie rzeczy…Jak ma być dobrze w naszej gminie i w naszym kraju… Nie będzie.

 12. mkl pisze:

  Spokojnie, niebawem nastanie cudowna miłość – Pan Brożyc to nam zapewni.

 13. Mieszkanka pisze:

  Ja bym wybrala takiego czlowieka ktory wlasnorecznie czegos dokonal, przez prawie 30 lat prowadzi swoja firme, ktora nawet zadnych reklam nie potrzebuje, poniewaz solidnym wykonaniem i niezawodna jakoscia juz od dawna slynie. Taki czlowiek moze podjac sie kierowaniem gminy, ktory juz dawno angazowal sie w zycie mlodziezyw naszej gminie, bo nasza przyszlosc jest w mlodym pokoleniu. Ja bym wybrala jednego z nas, tego co z nami wyrosl, na naszym terenie zalozyl firme, daje przez to 30 lat ludziom prace, a przedewszystkim wielom nowe dachy na glowami. Taki ktos wie co jest u nas dobre a co by mozna ulepszyc, a przedewszystkim jest niezawodny.

  • bartek pisze:

   “prowadzi swoja firme, ktora nawet zadnych reklam nie potrzebuje…” – to czemu go tutaj na sile reklamujesz? 🙂
   “a przedewszystkim wielom nowe dachy nad glowami zrobil” – nie za darmo, bierze za to kase 🙂
   Panie Januszu do roboty, a nie glupoty na czatach wypisywac!
   Moze na Soltysa Pan sie nadaje, ale na Wojta na pewno nie, tj. kolega wyzej napisal – nie ta liga…

 14. Jarosław Polskę zbaw pisze:

  Ja pier…………….. nie dziwie się, że jest problem z kandydatami. Poetka od siedmiu boleści.

 15. Mieszkanka pisze:

  Chodzi o nasza gmine i o nasza przyszlosc, wiec nie zwalczajmy sie wzajemnie, a rozwazmy rozsadnie…Krzykaczy juz bylo duzo…

 16. Stolarz pisze:

  Nie pisz bredni !! a wybawisz nas od kłopotu pisania, że jest z tobą coś nie
  tak.

  • Mieszkanka pisze:

   Chyba się komuś to miejsce tu pomylilo, tu nie stolarnia by tylko caly czas docinać, może weź sie P. lepiej do heblowania. Co to za stolarz co ma tyle czasu w internecie siedzieć?

 17. Mieszkaniec pisze:

  To proste jest 6 kandydatow najwazniejsi to Burek Pilarz Bartocha no i rereszta niepotrzebnie drobne glosy. A druga tura to dluzsze urzedowanie komisarza i spokojna wyplata Wyborco decyduj!!!

 18. Stolarz pisze:

  Ze skromności wymieniasz swojego kandydata na ostatnim miejscu ?
  Żenada.

 19. Adam pisze:

  Pan BROŻYC to JEDYNY KANDYDAT na Wójta ,który chciał i nie bał się spotkać z mieszkańcami w różnych miejscowościach.Byłem na takim spotkaniu i jestem pełen podziwu dla pana Brożyca , jego wiedzy o wszystkim co “dolega” gminie i jej mieszkańcom , kultury osobistej i tego co i jak ma zamiar zrobić gdy zostanie Wójtem. Zna się na przepisach jak chyba żaden z kandydatów. Ma po prostu doświadczenie i wiedzę . Wielki szacunek dla Pana Brożyca . Jestem z Panem i dobrze że ktoś taki startuje .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *