pochmurnie
14°
13°
środa
Reklama
Kolejna uchwała Rady Gminy Herby została unieważniona!
09 września 2020 r. | 11:50
0

Wojewoda Śląski unieważnił kolejną uchwałę Rady Gminy Herby. Tym razem chodzi o uchwałę nr XIV/121/20 Rady Gminy Herby z dnia 15 lipca 2020 r. w sprawie określenia szczegółowych warunków przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz szczegółowych warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia z opłat jak również trybu ich pobierania.

Część tej uchwały jest niezgodna z Konstytucją RP.

Poniżej znajdziecie rozstrzygnięcie nadzorcze w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *