zachmurzenie duże
24°
23°
piątek
Reklama
Jak poprawnie palić w piecu? – wideo
24 grudnia 2018 r. | 10:14
0

W Internecie pojawiło się wideo strażaków, w którym strażacy pokazują jak należy poprawnie palić w piecu, by emisja spalin była jak najmniejsza.

Ty też możesz palić ekologicznie. Wystarczy palić mądrze!

Wideo znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Informacje z Komisji Miejskiej - czyste powietrze

Informacje z Komisji MiejskiejSmog, Ty decydujesz jak i czym palisz! Na połączonych Komisjach Gospodarki Miejskiej i Ochrony Środowiska głównym tematem była ochrona powietrza atmosferycznego i niska emisja.Czyste powietrze jest w Twoich rękach!!! To od mieszkańców zależy czym oddychamy. Jak jest to ważne i jak ogromny ma to wpływ na nasze zdrowie, nikomu nie trzeba UŚWIADAMIAĆ. Dlatego apelujemy MASZ MOC I MOŻESZ palić ekologicznie - zadbaj o siebie i innych. Film pochodzi ze strony internetowej Straży Miejskiej w Mikołowie.Więcej na : http://strazmiejska.mikolow.eu/porady-2/spalanie-w-piecach-domowych/

Gepostet von Sołectwo Mokre am Dienstag, 11. Dezember 2018

 

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *