zachmurzenie małe
22°
21°
poniedziałek
Reklama
Herby Stare
Ilu Mieszkańców ma gmina Herby?
04 marca 2017 r. | 17:24
6

Wiecie ilu gmina Herby ma Mieszkańców? Ta liczba cały czas oscyluje w okolicach 7000. Sam Urząd Gminy Herby podaje 6902 (dane te są już mocno nieaktualne). Okazuje się, że na koniec 2016 roku liczba Mieszkańców gminy wyniosła 6748. Przynajmniej o takiej liczbie informuje Komisarz Wyborczy w Częstochowie - Tomasz Pidzik, który przygotowuje odpowiednie dane do wyborów na Wójta.

A wybory odbędą się 23 kwietnia.

Poniżej komunikat komisarza wyborczego.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG Herby

 6 odpowiedzi na “Ilu Mieszkańców ma gmina Herby?”

 1. ghy pisze:

  skąd urząd ma inne dane?

 2. FanatykPiS pisze:

  To wiedział tylko Św.p Roman

 3. ona pisze:

  Niestety problemem gminy wkrótce będzie to ze sie starzeje…młodzi uciekają…cóż można im tu zaproponować?

 4. Stolarz pisze:

  Fanatyku Pis, nie przejmuj się za rok, czy dwa ta liczba wzrośnie za sprawą Twoich polityków “dobrej zmiany”.
  Co do danych. Tylko wyjątkowo tępy łeb, może zastanawiać się skąd Gmina ma takie, a nie inne dane. Zadajcie sobie pytanie, czy wyjeżdżając z naszego grajdoła w pierwszej kolejności powiadomilibyście o tym fakcie urzędnika w gminie ?.

 5. Stolarz pisze:

  To zwolnij Panią K bo nie dopilnowała statystyk. Będzie Ci lepiej na duszy ?.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *