zachmurzenie umiarkowane
16°
13°
piątek
Reklama
Gmina zapłaciła 1,3 mln zł samych odsetek od kredytów!
10 lutego 2017 r. | 13:19
6

Blisko 1,3 mln zł zapłaciła Gmina Herby w ostatnich sześciu latach odsetek z tytułu zaciągniętych kredytów. Największe odsetki gmina zapłaciła w 2011 roku - ponad 330 tys. zł.

Poniżej przedstawiam informację z gminy w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Gmina zapłaciła 1,3 mln zł samych odsetek od kredytów!”

 1. Krystyna pisze:

  Coraz więcej nieprzyjemnych faktów wychodzi na światło dzienne. Co na to zastępca wójta?

 2. Ona pisze:

  Matko… Pan juz chyba nie ma co robic? Akurat teraz musi Pan zamęczac Urzad? Jakby nie mieli ważniejszych spraw jak udostepnianie informacji publicznej. A wystarczy wejsc na bip i poszukac, poczytac.. to nic trudnego naprawdę..

  • Krystyna pisze:

   Czy ty jesteś jedną z tych zainteresowanych osób, którym zależy na ukrywaniu tego rodzaju faktów? Skoro urxlzednicy biorą pieniądze z naszych podatków, to musi być wszystko szczegółowo rozliczane. Wójt trzymał wszystkim krótki, ale musimy sobie szczerze powiedzieć że nikt się finansami gminy nie interesowal. Chwała facetowi z Blachowni, że to robi i ze mu się chce. Panie redaktorze oby tak dalej, moje i mojej rodziny wsparcie pan ma. Zresztą ludzi w Lisowie też!

 3. stary pisze:

  Panie redaktorze.Skoro urzednicy gminni są tak skłonni do współpracy to może Pan dopyta ile kosztowały lampy przy drogach i dlaczego robiła to tylko jedna firma w trybie z wolnej ręki.Potem niech Pan policzy koszt jednostkowy jednej lampy i pomyśli. Może Pan tez zobaczyc GCKiI i popatrzy na standard tegoż przybytku oraz metraż w porównaniu do ceny.Wnioski mogą być jak to mówi nasza nowa władza porażające

  • r pisze:

   Proszę o jakieś szczegóły, o które konkretnie lampy chodzi i kiedy je montowali?

   pzdr
   PG

   • Stolarz pisze:

    Stary – Jeszcze Wójt nie ostygł, a ty już szczujesz. Prawdziwy krytyk z żywotu Briana. Proponuje wpierw coś zrobić, a następne krytykować. Taka jest kolejność rzeczy. Jak rozumiem ty byś to zrobił lepiej i uczciwiej, tylko nikt cię nie wybrał – dramat !.
    Krystyna – Nie o zaangażowanie tu chodzi tylko o nękanie Urzędu w sprawach ogólnie dostępnych i to w okresie, w którym przyszło im pracować bez szefa. Informacje o odsetkach są na ogólnodostępnej stronie bip i każdy się może z nimi zapoznać. Sam wpis Pana Gasiorskiego i podpięte do niego pismo Skarbnika Gminy nie przedstawia żadnej wartości. Co mi po suchych liczbach skoro nie ma odniesienia czy to dużo czy mało w stosunku do innych gmin o podobnej infrastrukturze, zaludnieniu i uprzemysłowieniu – nie wspominając o liczbie inwestycji. Taki przekaz informacji nie ma na celu przekazania czytelnikowi rzetelnej informacji tylko podjudzanie. Tak okrojona informacja prostemu człowiekowi nasuwa jedną myśl – Ale w tym Urzędzie narobili długów. Wybitny brak profesjonalizmu. Proszę o konkrety w tej sprawie. Skoro swoimi wpisami ukierunkował się Pan na szukanie błędów Śp. Wójta to proszę to robić rzetelnie, no chyba że to strona propagandowa jednej wiadomej opcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *