bezchmurnie
25°
23°
piątek
Reklama
fot. Magazyn Square
Brakuje chętnych na radnych
19 września 2018 r. | 10:38
4

Tylko 16. kandydatów na radnych w 15. okręgach zgłosiło się do tegorocznych wyborów samorządowych. Z tego powodu, Gminna Komisja Wyborcza w Herbach ogłosiła dodatkowy nabór na radnych w 14. okręgach.

Obwieszczenie GKW znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Brakuje chętnych na radnych”

 1. Wiesia pisze:

  Dotychczasowi radni są tak wysoko kształceni, że ciężko o ludzi na podobnym poziomie intelektualnym i naukowym

  4
  3
 2. Mała pisze:

  W sumie to mnie to nie dziwi, bo nasz gminny pismak pisze wszystko o wszystkich.. Drugą sprawa jest taka, że do tej pory nasi radni byli incognito. Nie wiedzieliśmy kto, jak głosuję, jakie sprawy są podejmowane, wójt B sterował większością, a że i tak spadały cięgi na niego to mało ważne. Większość radnych głosowała tak, jak chciał były wójt a w rozmowach z mieszkańcami mówili to, co mieszkańcy chcieli słyszeć. Trzymali stronę wójta a za plecami na niego psioczyli. Nikt nie był w stanie ich rozliczyć. Teraz, kiedy sesje będą do wglądu, radnych brak….

  • Ja pisze:

   “Nie nasz” pismak jest przeciw wszystkim samorządom w wielu gminach sąsiadujących i dalej położonych od Herbów. Wystarczy “wygooglać” jego nazwisko. Problem polega na tym że krytyka powinna być konstruktywna. Ponadto “sesje” jak to napisałaś zawsze były do wglądu dla zainteresowanych. A tak czytasz tylko to co podaje Ci Gąsiorski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *