zachmurzenie duże
24°
23°
piątek
Reklama
Konsultacje bez udziału Mieszkańców
07 marca 2018 r. | 09:48
5

Tradycyjnie już w gminie Herby nikt nie bierze udział w konsultacjach organizowanych przez Urząd Gminy Herby. Ludzie po prostu mają już dość. Tym razem konsultacje dotyczyły bezdomnych zwierząt. Przykre, że nikt się tym tematem nie interesuje.

Wyniki konsultacji znajdziecie w informacji poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Konsultacje bez udziału Mieszkańców”

 1. xyz pisze:

  A czego ludzie mają już dość, i skąd takie wnioski ?
  Tych gniotów umieszczanych na tej stronie nie da się czytać, a co dopiero je komentować.
  Szkoda tylko, że Gmina za moje podatki musi trzymać na etacie człowieka do odpisywania na te żałosne zapytania ex sołtysa z nad Stradomki.

 2. xyz pisze:

  Bolku, bo mam w d… konsultacje, co nie znaczy że mam czegoś dość. Ja nie jestem tak zaangażowany w życie Urzędu jak ty, Janusz czy też niejaki wyborca – pytanie nasuwa się więc jedno – dlaczego was tam nie było, skoro wg was wszystko w Gminie jest nie tak jak być powinno.

 3. xyz pisze:

  Wnioskuj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *