zachmurzenie duże
17°
15°
czwartek
Reklama
Kolejny wypadek w Herbach
01 marca 2018 r. | 12:08
0

Okres zimy nie jest czasem sprzyjającym kierowcom. Ograniczona widoczność i śliska nawierzchnia, która w znacznym stopniu wydłuża drogę hamowania, to tylko niektóre czynniki zwiększające ryzyko wypadku. Przekonali się o tym uczestnicy zdarzenia, do którego doszło w Herbach.

Do niebezpiecznej kolizji doszło we wtorek przed godz. 14.00 w Herbach na ulicy Lublinieckiej. Dyżurny lublinieckiej komendy przyjął zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów, w wyniku którego poszkodowane zostały dwie osoby. Skierowani na miejsce policjanci drogówki ustalili, że kierujący bmw uderzył w jadącego przed nim seata, którego kierowca zwolnił i zamierzał wykonać manewr skrętu. W wyniku uderzenia obrażeń ciała doznali kierowca i pasażer seata. Po udzieleniu pomocy medycznej okazało się , że nie wymagają hospitalizacji i mogą wrócić do domu. Na miejscu policjanci zbadali stan trzeźwości kierujących. Okazało się, że siedzący za kierownicą bmw 20-latek i 54-letni kierujący seatem byli trzeźwi. /KPP w Lublińcu/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *