bezchmurnie
18°
12°
wtorek
Reklama
Kampania wyborcza w Herbach
10 kwietnia 2017 r. | 11:26
32

Większość kandydatów rozpoczęła aktywną kampanię wyborczą, która polega na obklejeniu swoimi plakatami słupów ogłoszeniowych. Niektórzy też wykorzystują do tego tablice informacyjne na lokalnych sklepach i płoty sąsiadów. Jeden z kandydatów powiesił również duży baner na budynku mieszkalnym.

Są też negatywne skutki kampanii. Ktoś zerwał plakaty kilkoro kandydatów. To wszystko możecie zobaczyć naocznie w całej gminie, głównie w Herbach.32 odpowiedzi na “Kampania wyborcza w Herbach”

 1. Jacek Skubała pisze:

  gdzie dostępny jest program wyborczy Burkowej, Olszewskiego i Pilarza?

 2. ghy pisze:

  stolarz wydał chyba najwięcej na tę banery

 3. Stolarz pisze:

  Stolarz ma to głęboko w poważaniu. A Jackowi Skubale radzę wyjść z szafy wtedy oprócz tego portalu zauważy inne środki przekazu.

 4. stary pisze:

  No Stolarzu.Twoj numer1 czyli P Iwona swymi dokonaniami na tak długi okres sprawowania funkcji nie wyróżnia się zdecydowanie na tle innych,Jak to się mówi dupy nie urywa.Skromnie i cienko,chyba że ona taka powściągliwa i nie chwaląca się.Kto tam kobietę zrozumie.I żeby nie było to czytałem ulotkę.

 5. Stolarz pisze:

  Stary, nawet gdybym ci wyjaśnił pkt po pkt przewagę programu Pani Burek nad innymi to i tak to do ciebie nie trafi, bo zachowujesz się jak obrońca krzyża czy też członek sekty Smoleńskiej – żadne argumenty do ciebie nie trafiają.
  Napisz konkretnie kto przewyższa i czym to się do tego odniosę. A jeśli i tego nie potrafisz to napisz proszę czego ci zabrakło w programie Pani Burek – skoro dupy ci nie urywa to powinieneś wiedzieć dlaczego.
  Swoją drogą pisać każdy może – założymy się kto wygra wybory ?.

  • ghy pisze:

   wygra facet

  • Antoni nas obroni pisze:

   Staruszku podaj, który z kandydatów przedstawił realny plan na 1,5 roku ?
   następnie podaj który z kandydatów przedstawił w sposób wyjątkowo zwięzły konkretne źródła finansowania swojego programu. No i najważniejsze – który z kandydatów ma wystarczające doświadczenie, aby w sposób realny te obietnice spełnić. Moim skromnym zdaniem, żaden z kandydujących Panów nie ma doświadczenia aby w przeciągu 1,5 roku spełnić to co obiecują, z prostej przyczyny / 1,5 roku będą błądzić i uczyć się samorządu, dotacji unijnych itd., a znając dzisiejsze realia obstawią się równie nie kompetentnymi, bo kompetentnych wymienią na swoich (jak w wojsku Antoniego), co skutkować będzie stagnacją gminy. To prosty sposób abyś przekonał się co znaczy słowo stagnacja, na które z takim wdziękiem kiedyś się powoływałeś.

 6. Antoni nas obroni pisze:

  o co że nie ?

 7. Antoni nas obroni pisze:

  skrzynka ?

 8. Człowiek ze wsi pisze:

  Pan “Stolarz” chyba należy do elektoratu Platformy.

  • Idzie nowe. Oby. pisze:

   Moim zdaniem osoba ukrywająca się pod nickiem “Stolarz” to kobieta zajmująca wysokie stanowisko w Urzędzie Gminy Herby i nie mam tutaj na myśli P. Burek.

   • Stolarz pisze:

    Kiepsko z tym twoim zdaniem.

    • Idzie nowe. Oby. pisze:

     Dodam jeszcze, że wspomniana wyżej urzędniczka (jeszcze raz podkreślam, że nie chodzi o P. Burek, bo to babka z klasą) działa nie tylko pod nickiem “Stolarz” oraz że panicznie boi się, że stery w gminie przejmie ktoś nowy i pozbawi ją tronu, stąd jej uzasadniona aktywność na tej stronie polegająca głównie na ironizowaniu/wyśmiewaniu/ szydzeniu z wszystkich tych, którzy mają czelność mieć odmienne od zdanie.

     • Stolarz pisze:

      Jak ci się chce takie głupoty wypisywać. Jak masz jakąś zwadę z Panią Sekretarz to przynajmniej mnie do tego nie mieszaj. Z twoich wpisów można wywnioskować, że pracujesz w Gminie i chyba nie po drodze ci z tą Panią. Uważaj, bo nowe nie znaczy lepsze.

   • Garbaty pisze:

    Też tak na początku myślałem :), ale po dokładnym sprawdzeniu okazuje się, że nie. Stolarz to NIE jest p.Sekretarz ani nawet pracownik UG ani nawet kobieta.
    Stolarz to 40-letni facet (no prawie 40-letni, do 40-ki brakuje mu jeszcze 2 miesiące i parę dni). Chociaż oczywiście nie można tylko przez to wykluczyć jakiegoś związku z w/w osobą z UG – ale na ten moment nie potrafię tego wykazać.

    • Idzie nowe. Oby. pisze:

     Cóż… Nie ukrywam swojego zdziwienia, żeby nie powiedzieć: rozczarowania. Ale dziękuję za tę informację. Moja ciekawość została zaspokojona. Częściowo????… Pozdrawiam ciepło.

    • Stolarz pisze:

     Masz pecha nie trafione dane. A swoją drogą mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę co to nielegalność i konsekwencje z tym związane detektywie za 100?.

  • zenek pisze:

   A to źle i jakaś ujma ? Przynajmniej nie wierzy w wybuchy termobaryczne.

  • Stolarz pisze:

   Do elektoratu rozsądnych ludzi, nie ciemnoty Toruńskiej.

   • Idzie nowe. Oby. pisze:

    Stolarzu- muszę Cię rozczarować: nie jestem pracownikiem Urzędu Gminy Herby. Na szczęście. Ale zaciekawił mnie Twój wpis, z którego wynika, że w w/w panują konflikty. I jeszcze jedno: nowe- w przypadku tej akurat gminy- na pewno będzie oznaczało lepsze!!!

    • Stolarz pisze:

     Z małym Ale 🙂 To jest twoje odosobnione zdanie :). Konflikty są wszędzie ! – prawda jest jednak taka, że twoja niechęć do Pani Sekretarz na pewno ma jakieś podłoże (prywatne). I jeszcze jedno, skoro we wszystkich wątkach piszesz o tym jak to gminą trzęsie jedna Pani to niejako sama wskazujesz na jakieś konflikty. Tak czy inaczej, coś cie bardzo boli, skoro się czepiłaś danej osoby. Ja i większość tu piszących tego problemu nie mamy ponieważ z tą panią nie mieliśmy do czynienia. Ty widocznie miałaś i w dodatku, najprawdopodobniej przegrałaś w tym starciu.

     • Idzie nowe. Oby. pisze:

      Widzę, że zabolały Cię i zapadły Ci głęboko w pamięć słowa o trzęsieniu gminą, skoro starasz się mi wmówić, że we wszystkich wątkach do nich powracam. Staraj się również wypowiadać w imieniu własnym. Słowa “Ja i większość tu piszących tego problemu nie mamy ponieważ z tą panią nie mieliśmy do czynienia” mijają się z prawdą. Skąd wiesz, co większość na jej temat myśli? A, już wiem: ta większość to Ty pod różnymi nickami????????????. “Przegrać w starciu”- co to w ogóle za sformułowanie??? Mnie ono na pewno nie dotyczy. Zresztą nieważne. Myśl, co chcesz i pisz, co chcesz. Zbliżają się święta, więc pozwolisz, że oddam się ciekawszym zajęciom niż konwersacje z Tobą, bo nie mają one najmniejszego sensu. Czas świąteczny dedykuję RODZINIE i BOGU.

 9. Ona pisze:

  Stolarz i jego wywody bardziej szkodzą Pani Burek niż pomagają.

 10. Stolarz pisze:

  Możesz rozwinąć tę intrygującą myśl ?

 11. Katarzyna40 pisze:

  Szkoda że żaden z kandydatów nie porusza problemów np takich jak problem z komunikacją brakiem busów dzięki którym można by było dojechać do urzędu gminy,lekarza bo niektóre wsie mają z tym problem.

 12. Stolarz pisze:

  Idzie Nowe. Oby – Kobieto, przeczytaj wszystkie swoje wątki, w których poruszasz temat tajemniczej Pani z Gminy, a następnie wyszukaj wątek w którym ktoś inny o tym pisze. Tym prostym sposobem (mam nadzieję) dojdziesz do tego co na ten temat myślą i mają do powiedzenia inni. I dobra rada – Jeśli masz problemy z pamięcią (a masz) to idź do specjalisty, bo to mogą być pierwsze objawy Alzheimera. Nie zwlekaj, robota przy garach poczeka.

  • Katarzyna40 pisze:

   Panie Stolarz przestań Pan obrażać innych a przy garach to sam stań bo takie tłuczki jak Ty to do ugniatania kartofli dobre ,chłopy do garów!!!

 13. Stolarz pisze:

  I po co te oburzenie? Pani Idzie nowe.oby – sam oświadczyła, że ma ciekawsze zajęcia przed-świąteczne. Wybrałem gary, choć faktycznie może chodziło o mycie okien.
  Możesz wyjaśnić w którym miejscu “obrażam innych” i czym ?. Pani Idzie nowe. oby – należało się kilka niemiłych słów, wszak sama zaczęła – przeczytaj całość, a następnie komentuj.

 14. Mieszkanka pisze:

  Te komentarze i wzajemne obrażanie się pasuja do tego zdjęcia tych zinszczonych plakatów na ziemi. Czy taka jest nasza gmina?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *