bezchmurnie
18°
12°
wtorek
Reklama
Jest przetarg na przebudowę ulicy Ogrodowej w Herbach
27 czerwca 2018 r. | 10:28
2

Urząd Gminy Herby ogłosił przetarg na przebudowę ulicy Ogrodowej w Herbach. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących przebudowę ul. Ogrodowej w Herbach, która poprawi stan techniczny nawierzchni jezdni i chodników. Projekt zakłada wykonanie nakładki bitumicznej o gr. 4 cm, zabudowę wpustów ulicznych oraz ich podłączenie do istniejącego kanału deszczowego w ul. Ogrodowej a także przebudowę istniejących chodników i budowę parkingu przy cmentarzu.

Rozstrzygnięcie przetargu nastąpi 9 lipca 2018 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Jest przetarg na przebudowę ulicy Ogrodowej w Herbach”

  1. stary pisze:

    Cóż, idą wybory.Metody by zostać u żłobu są ciągle takie same

    2
    8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *