zachmurzenie duże
17°
15°
czwartek
Reklama
Jest przetarg na montaż fotowoltaiki na budynkach należących do gminy
14 lutego 2020 r. | 10:04
0

Gmina Herby ogłosiła przetarg na montaż instalacji fotowoltaicznych dla budynków gminnych w Gminie Herby. Przedmiotem zamówienia jest: „Montaż instalacji fotowoltaicznych dla budynków gminnych w Gminie Herby”: - o mocy 8,1 kWp na budynku zaplecza sportowo – socjalnego przy boisku sportowym w Herbach - o mocy 4,2 kWp na budynku socjalno – administracyjnym przy boisku sportowym w Lisowie - o mocy 15 kWp na budynku kotłowni osiedlowej w Lisowie - o mocy 39,6 kWp na budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lisowie - o mocy 13,8 kWp na budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Olszynie.

Całość ma zostać zamontowana do 15 czerwca 2020 roku. Przetarg zostanie rozstrzygnięty w najbliższych tygodniach.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *