bezchmurnie
26°
23°
piątek
Reklama
Janusz Bartocha – program wyborczy
05 kwietnia 2017 r. | 10:51
37

Janusz Bartocha to kolejny kandydat na Wójta Gminy Herby. Bartocha ma 56 lat, jest wiceprzewodniczącym Rady Gminy Herby, nie jest za bardzo obeznany z internetem, ale ma swoje własne konto na facebooku. Właśnie na tym serwisie społecznościowym opublikował zdjęcie swojego programu wyborczego.

Treść, a właściwie samą grafikę publikuję poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

facebook37 odpowiedzi na “Janusz Bartocha – program wyborczy”

 1. ghy pisze:

  bez kampanii nie ma szans…a kampanii nie ma

  • KW pisze:

   Dla tego kandydata sam start w wyborach to sukces, zeby nie napisac “zyciowy sukces” 🙂

  • Mieszkaniec pisze:

   Wreszcie konkretny czlowiek pracy.Pan Janusz Bartocha ma duze poparcie w Lisowie trzymamy kciuki!

  • Czytelniczka pisze:

   Kampania Janusza Bartocha: to jego działania przez wiele lat, n.p. kiedyś orgnizowane zbawy dla dzieci na dzień dziecka w Lisowie, mikołaja…, A owoce jego pracy: n.p. sufit w najwyższej budowli w Lisowie (pomysł i wykonanie jeszcze razem z jego ojcem Janem). Ja nie potrzebuję kampanii.

   • Antoni nas obroni pisze:

    Sufit w najwyższej budowli w Lisowie hehe – chyba tą budowla jest gospoda pod akacją. Kobieto, pewnie nie zdajesz sobie sprawy z tego jaką kichę robisz kandydatowi. Ja na jego miejscu bym cie zaskarżył, za ośmieszanie 🙂

  • Mieszkanka pisze:

   Wyborcy potrzebują kampanii jeżeli gościa nie znają, a my Janusza znamy.

  • Mieszkanka pisze:

   Plakaty i program pojawiły się przed świętami, wiec teraz tylko pozostało w niedzielę zagłosować. Kto nie pójdzie na wybory niech później nie narzeka!

 2. zenek pisze:

  Czytać się tego nie r chce…udostępnianie obiektów sportowych mieszkańcom…nie zauważyłem żeby były pozamykane

  • Mieszkanka2222 pisze:

   Do Pana Pawła Gąsiorskiego: Internet pisze się przez ,,I’, a nie przez ,,i”. Maturę z języka polskiego zdawał Pan? Skąd ten wniosek, że Pan Bartocha ,,nie jest obeznany z Internetem”? Rozumiem, że przeprowadził Pan ewaluację umiejętności wszystkich radnych w tym zakresie? Jestem bardzo ciekawa wyników tejże ewaluacji, czy mógłby Pan je udostępnić?

  • Mieszkanka2222 pisze:

   W takim razie Panie ,,zenku” nie zna Pan problemów z obiektem sportowym w Lisowie.

 3. Wyborca pisze:

  Pytanie do kandydata, w czym różni się Pana program od obecnie wykonywanych działań przez Gminę ?. Z takim programem po wygranej to tylko usiąść i liczyć kasę.;

 4. Wyborca 2 pisze:

  Z tym zdjęciem to raczej nie na takie stanowisko.

 5. Czytelnik pisze:

  Do Redakcji: od kiedy to znajomosc internetu swiadczy o jakiejkolwiek kwalifikacji? Dzisiejsze dzieki w wieku przedszkolnym wykazuja znajomosci poruszania sie w internecie.
  Wiec dla mnie ta wzmianka o internecie jest niejasna – o co tu chodzi?
  Popieram odwage i wspieram Pana Janusza Bartoche.

  • Stolarz pisze:

   W brew pozorom świadczy. Widząc wykonanie zamieszczonej ulotki, zdjęcie i program Szanownego kandydata widać, że z nowoczesnymi technologiami jest na bakier. Nie jest to oczywiście wymóg i w żadnym razie nie dyskwalifikuje kandydata, ale też nie wyróżnia, tym samym w jakimś stopniu oddala od osób, które podeszły do tematu profesjonalniej.

   P.S.
   Nie bronie “redakcji”

 6. Stolarz pisze:

  A ty dalej nie rozumiesz słowa pisanego i przekształcasz moją delikatną krytykę w dobrą opinię na temat twojego kandydata.

 7. Mieszkaniec pisze:

  Janusz to super gosc mozna na nim polegac czlowiek zna sie na robocie anie jakis urzedas Glosuje na Janusza!

 8. Stolarz pisze:

  Nie wiem czy dociera do ciebie, że jak na razie stanowisz wyjątek 🙂 Mieszkańcu/ko

 9. stary pisze:

  Nie chcę tu nikogo krytykować ale swoje trzy grosze wrzucę.Należy podziwiać te osoby ,które chcą kandydowac na stanowisko Wójta,bo poddać się pod osąd wyborców to duże wyzwanie.Piszę to jednak dlatego ponieważ do tej pory żaden z kandydatów, którzy są obecni na tym forum nie ma wiedzy i wizji potrzebnej na tym stanowisku.Pan Bartocha to taki sąsiad,któremu ktos doradził kandydowanie a patrząc na ulotkę zatrzymał się w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku.Natomiast Pan Rupik to totalny fantasta ,któremu posada Wójta kojarzy się z funkcją cesarza.Poprzedni wójt był człowiekiem który przekonał do siebie wyborców dzięki taniemu populizmowi tzn pokazując się jako dobry troskliwy gospodarz co to żadnej pracy się nie boi.To się ludziom podobało a tymczasem jego rolą nie miała być funkcja kierowcy busa.Dzięki niemu gmina jest w stagnacji bo on nie rozumiał nowoczesnego świata i chyba się go bał,dlatego tak hołubił ludzi starszych którzy byli nauczeni posłuchu wobec władzy i tylko z nimi lubił przebywać.Funkcja Wójta to to funkcja przywódcy osoby która zna i rozumie świat dzisiejszy,umie szanować publiczne środki, potrafi rozmawiać z ludzmi i w dyskusji przekonać ich do siebie.Niestety w mojej ocenie nie jest to żaden z powyższych kandydatów

  • Stolarz pisze:

   No Stary jestem pod wrażeniem !! Nie zgodzę się tylko z jednym, że Gmina jest w stagnacji. Oczywiście mogłoby być lepiej ale nie przesadzaj :). Wójt Banduch miał wady, ale kto ich nie ma.
   P.S.
   Nie wiem czy wiesz, że zgadzając się z tobą obalam pewien mit……………..

 10. Mieszkanka pisze:

  Kaźdy ma prawo do swojej oceny, a moją jest właśnie pozytywna ocena Pana Bartochy. I właśnie popieram tą wypowiedź:” podziw wielki dla tych odważnych, ktörzy się poddali pod sąd wyborców”

 11. Stolarz pisze:

  Amen, Alleluja i do przodu, jak mawia mistrz.

 12. Mieszkaniec pisze:

  Ja stawiam na Pana Janusza Bartocha ma wszytko co trzeba by kierowac gmina. Ma juz dom dorosle dzieci wiec tu nie chodz o kase. Po prostu odpowiedni czlowiek

 13. Stolarz pisze:

  Na miłość Boską. Co za ludzie mieszkają w tym Lisowie. Niesłychana retoryka – ma dom i dorosłe dzieci więc nie zależy mu na ciepłej posadzie. SZANOWNY PANIE MIESZKAŃCU LISOWA, TEN CO MA DUŻO NA OGÓŁ ZAWSZE CHCE MIEĆ WIĘCEJ !!!.

 14. Mieszkaniec pisze:

  No sa juz plakaty wszystkich kandydatow widoczne.. uwaga na glosowanie w wyborach warto przypomniec ze glosy trzeba bedzie dac do kopert a potem do urny. Inaczej glos bedzie niewazny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *