bezchmurnie
26°
23°
piątek
Reklama
Jak zabić z konieczności? Szkolenie Śląskiej Izby Rolniczej
18 listopada 2019 r. | 11:15
0

25 listopada 2019 r. o godz. 10:00 w Budynku Wielofunkcyjnym w Glinicy odbędzie się szkolenie podczas, którego omówione zostaną następujące zagadnienia związane z ubojem gospodarczym na własny użytek, ubojem z konieczności i bioasekuracją ASF.

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające posiadane kwalifikacje wystawione przez Powiatowego Lekarza Weterynarii i będą mogły dokonywać uboju zwierząt w swoich gospodarstwach na własne potrzeby, pod warunkiem zgłoszenia tego faktu na 24 godziny wcześniej do Powiatowego Lekarza Weterynarii oraz wykonania badania mięsa wieprzowego na obecność włośni.

Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia dostępne u Przewodniczącego Rady Powiatowej Śląskiej Izby Rolniczej Powiatu Lublinieckiego – pana Romana Pielorza tel. 691 707 385 oraz w Biurze ŚIR w Katowicach tel. 322580445Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *