zachmurzenie duże
17°
16°
czwartek
Reklama
Iwona Burek
Iwona Burek wygrałaby I turę wyborów na Wójta Gminy Herby!
31 maja 2018 r. | 10:02
2

Przez ostatnie trzy dni trwał sondaż wyborczy na Wójta Gminy Herby, w którym oddaliście 196. głosów. W sondażu uwzględniłem troje realnych kandydatów. Gdyby wybory odbyły się w tym tygodniu, w Herbach byłaby druga tura wyborów. Najwięcej głosów w sondażu oddaliście na Wójt Iwonę Burek, która może liczyć na 42,86 proc. poparcia, co oznacza, że wygrałaby I turę.

Za jej plecami uplasował się Przewodniczący Rady Powiatu - Jerzy Cyrulik z 34,18 proc. poparcia. Trzecie miejsce zajął Krzysztof Brożyc z poparciem 22,96 proc.

Sondaż pokazał jedno. Za kilka miesięcy może zmienić się Wójt, ale niewiele też brakuje, by nie zmieniło się nic..

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Iwona Burek wygrałaby I turę wyborów na Wójta Gminy Herby!”

  1. Ja pisze:

    Niewiele brakuje by nie zmieniło się nic? Przeczytałeś wyniki sondażu? Według mnie Twój sondaż wskazuje, że na obecną chwilę Twoi czytelnicy pokazali, że nic nie chcą zmieniać. I że głównemu konkurentów (o ile będzie kandydował) brakuje do Iwony Burek prawie 10 procent głosów.

    12
  2. Wyborca pisze:

    czyli gminę przez kolejnych kilka lat czeka wegetacja

    11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *