bezchmurnie
26°
23°
piątek
Reklama
Iwona Burek komisarzem gminy Herby
24 lutego 2017 r. | 09:45
34

Iwona Burek, po śmierci Romana Banducha, została komisarzem Gminy Herby. 23 lutego wicewojewoda Mariusz Trepka przekazał akt wyznaczenia osoby pełniącej obowiązki wójta gminy do czasu objęcia stanowiska przez nowo wybranego wójta. Zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów z 21 lutego na to stanowisko powołana została Iwona Burek - dotychczasowy zastępca wójta.

Przedterminowe wybory na wójta gminy Herby odbędą się 23 kwietnia.

PAWEŁ GĄSIORSKI34 odpowiedzi na “Iwona Burek komisarzem gminy Herby”

 1. Wyborca pisze:

  ta pani to jakieś nieporozumienie!! nie było nikogo milszego i bardziej kompetentnego?

  • Stolarz pisze:

   Pewnie w swoim mniemaniu ty byś był lepszy, a tu takie nieszczęście hehe.

  • ????G.K. pisze:

   PANI IWONAA BUREK
   bardzo mądra i kompetentna osoba na to stanowisko a również świetny kandydat na wójta sprawowała długi czas opiekę nad wszystkim co było związane z urzędem Gminy w końcu była zastępcą naszego wójta uważam że z Jej wiedza jest najlepszym kandydatem na to stanowisko……

  • FX pisze:

   A znasz na tyle P. Iwonę,aby ta twierdzić.NA PEWNO JESTEŚ LEPSZYM KANDYDATEM!!!!!

 2. mieszkanka olszyny pisze:

  Sam siebie postaw na komisarza jak ci nie pasuje Pani Iwona ;Ona zna Gminę tak jak PAN WÓJT św.pamięci jestem ciekawa jak byś rządził gminą PANI IWONA JEST SPOKO I MA GŁOWĘ NA KARKU NIE Z JEDNEGO PIECA CHLEB JADŁA a nieporozumienie jak określiłeś to dotyczy ciebie – ale jest taka prawda nie znasz jej prywatnie więc się nie wypowiadaj

 3. Wyborca pisze:

  Pani Iwona jest jak najbardziej osobą odpowiednią na to stanowisko.

 4. Wyborca 2 pisze:

  Termin wyborów jest już wyznaczony na stronie MSWIA .JAK również kalendarz wyborczy. Za 2miesiące wybierzemy nowego wójta.

 5. Krystyna pisze:

  Chyba czas dać szansę innym. Pani Iwona musi mieć poparcie PiS i dlatego została komisarzem. W wyborach na wójta szans wielkich nie ma, potrzeba świeżej krwi!

  • Stolarz pisze:

   Krycha zakończ już tą swoją agitacje młodych, bo stajesz się żałosna. Kogo masz na myśli pisząc o młodych- tego gościa z Pietrzaków co do rady nawet nie wszedł, a może kilku innych co to z wyborczych bilbordów zęby suszyli, bo tylko to mieli do zaoferowania ?. Co ci młodzi zrobili dla gminy i lokalnej społeczności ?, jakie mają osiągnięcia na gruncie samorządowym ?. Gdzie się udzielali ?. Komu pomogli i o co w życiu zawalczyli ?. A może ty innymi kategoriami myślisz ? Może ty już masz kandydata i cicho liczysz na sukces, który i tobie będzie się opłacał ?. Wszyscy ci tzw młodzi już startowali i otrzymali odpowiedź od społeczeństwa lokalnego. Przykro patrzeć na osoby, które co wybory startują i co wybory się ośmieszają, no ale cóż widocznie silniejsze jest parcie na szkło.

  • FX pisze:

   Jakby miała poparcie PIS-u to by była KOMISARZEM w ciągu 48 godzin,a nie na ostatni gwizdek.

 6. A.K pisze:

  P.Iwona została powołana na to stanowisko ponieważ jest odpowiednia osobą na odpowiednim miejscu. Wierzę że równie dobrze spełniała by się w roli wójta. Zna się na prawie, wie gdzie i z jakich dotacji można korzystać tak aby społeczeństwo było zadowolone. A jak każdy człowiek może mieć gorsze dni, nie ma ludzi idealnych, a jeśli ktoś uważa się za takiego to jest głupcem…

 7. A.K pisze:

  Co tzn wazelina? A kto według Ciebie byłby idealny na to stanowisko?

 8. Herbus pisze:

  Gratuluje Pani Komisarz. Proszę startować w wyborach !!. A osobom nieprzychylnym powiem tyle – Nikt przy zdrowych zmysłach oraz pamiętający wasze wyskoki względem śp. Wójta nie odda głosu na kandydata z waszego tzw obozu. Zapracowaliście sobie na pamieć wyborców swoją zuchwałą postawą (przynajmniej u mnie).
  Wybory niebawem, już widzę ten cyrk i chocholi taniec w wydaniu starych pieniaczy.
  P.S.
  Krystyna, nasza gmina nigdy nie była i na razie nie jest upolityczniona. Nie insynuuj z taką łatwością, że dana osoba przynależy do jakiejkolwiek partii nie wiedząc tego na 100%. Idąc Twoim tokiem rozumowania nowy Wójt będzie w 100% z PISu. Wyjątkowo koślawe rozumowanie.

 9. FanatykPiS pisze:

  Ja tam jestem za tym żeby PiS wszedł i zaprowadził porządek. Urzędnicy sa opryskliwi i arogancy. Gdyż nie rozumieją tego że sa oni dla nas nie my dla nich.

  • Stolarz pisze:

   Coś przespałeś bo blisko od 2 lat te nieudaczniki rządzą wiec teoretycznie powinieneś być zadowolony – ja pie…. d…………. jaki mistrz

 10. Stolarz pisze:

  Upośledzeni powinni mieć zniżkę na wszystko, w tym na klozet gminny. Drogi wyborco i entuzjasto PIS, Wasz tok myślenia to kupa i degradacja państwa. Szkoda liter na dyskusję z tym elektoratem .

 11. ghy pisze:

  PiS jest najlepszy a Iwona gwarantuje że nic się nie zmieni

 12. FanatykPiS pisze:

  Drogi Stolarzu. Poprostu PiS robi porzadek. Dobra Zmiana jest po to by nam się lepiej żyło. Wszystkim.

  • ghy pisze:

   Iwona nic nie zmieni

  • Mały Ryszard pisze:

   Szanowny Fanatyku PIS, czy możesz szerzej opisać na czym miałby polegać ta dobra zmiana u nas w Gminie ?. Na rozbijaniu służbowych samochodów, czy może na obsadzeniu stanowisk swoimi Misiewiczami, aby byli przy korycie?.
   Statystyczny wyborca PIS dzieli się na dwa przypadki. 1 przypadek to człowiek, który w życiu za wiele nie osiągnął ponieważ był słaby, leniwy i niedouczony. Dziś wszystkie swoje życiowe niepowodzenia zrzuca na minione rządy, kierując się przy tym zazdrością, że innym (tym złodziejom) się udało. 2 przypadek to człowiek słuchający wyłącznie to co z ambony padnie. Na ogół jest to fanatyk religijny, który w swoim rozumowaniu niczym się nie różni od fanatyka arabskiego, ortodoksyjnego żyda czy też członka sekty. Jego życie składa się w większości z zawiści i nieustających prób wskazania wszystkim wszechobecnych spisków. Oba przypadki są wybitnie podatne na propagandę, co świadczy o słabych osobowościach tych jednostek.
   Ja osobiście na takich ludzi nie zagłosuje, bo jeden cyrk mamy już w kraju, na gruncie samorządowym nie potrzebuje.

 13. Stolarz pisze:

  Drogi Fanatyku PIS – dla Ciebie dewastacja Państwa = porządek, dla mnie dewastacja = dewastacja. Oczywiście to jest Twój wybór i ja go szanuje, nie zmienia to jednak faktu, że trwasz w wielkim zakłamaniu. A co do urzędników – urzędnik to człowiek więc nawet najlepsza zmiana nic tu nie zmieni. Jak trafisz na urzędnika – chama z PIS to co powiesz ?, że to w sumie dobry urzędnik tylko tak się zachowuje bo winny jest temu Tusk ?.

 14. Bafomet pisze:

  Wszystkie te baby co chodzą po sklepach w czasie pracy wkoncu pozwalają haha

 15. HALLYNA pisze:

  stolarzu? jesteś jakimś?człowiekiem który jest wyrwany od rzeczywistej rzeczywistości. Jeżeli to ty chcesz startować z kandydaturą do wyborów to tłumaczy twoje słowa ,ale jeżeli nie to postawa 😉 i słowa świadczą jakim jesteś człowiekiem i raczej nikomu w życiu nie zaimponujesz- przykro mi – STOLARZ.

 16. HALLYNA pisze:

  a komentując postawę pani komisarz-to większe szanse miała by pani sekretarz bo to ona trzęsie urzędem.(to tak po cichu dla twojej wiedzy;-))

 17. Stolarz pisze:

  HALLYNA Czy możesz dodać jakieś konkrety do swojej bezpłciowej wypowiedzi ?, bo z wpisu wynika, że próbujesz coś dowieść / obrazić, ale jakoś nie można doszukać się w tym argumentacji. Twoja wypowiedź jest na poziomie obrońcy krzyża, a i użyte słowa trącą słowami mistrza. Co to jest rzeczywista rzeczywistość ?. czy to to samo co oczywista oczywistość jak głosi naczelnik państwa ?.

  P.S.
  nie obchodzi mnie kto trzęsie urzędem. Interesują mnie wybory !

 18. W imię babci Lucyny pisze:

  HALYNA pierdyknij się w to miejsce, w które od małego rodzice próbowali Ci coś wcisnąć.
  Następnie zacznij oglądać ludzi normalnych, nie idiotów z TVP. Masz szanse na uzdrowienie.

 19. HALLYNA pisze:

  Stolarzu ,w doszukiwaniu się argumentacji mistrzem nie jesteś i zostaw to inteligentnym.
  A tobie babciu pozostaje zmienić kanał i lekturę.
  A przyszły kandydat R.J. spotka się w dogrywce z panią komisarz i WYGRA!!!!
  ZAKŁAD?
  O tym pisał Nostradamus moi mili.

  • "MIESZKANIEC GMINY pisze:

   O ile będzie dogrywka.
   A po drugie to będzie wójt chwilowy na jaki czas każdy wie . Jeśli pokarze że coś potrafi może zostać ,jeśli nie za niedługo wybory i kolejna zmiana władzy .

   “SZANUJ SZEFA SWEGO BO MOŻESZ MIEĆ GORSZEGO ” i to samo będzie z wójtem.

 20. Stolarz pisze:

  HALLYNA twoja inteligencja została zawarta w poprzednich wpisach więc specjalnie nie muszę się wysilać aby coś udowadniać. Poczytaj co to retoryka i argumentacja w dyskusji – może uda ci się coś w sobie zmienić na lepsze, bo na razie twoje wypowiedzi to papka dla idiotów. Dyskusja z osobą, która bajdurzy o 16 wiecznym brodaczu mija się z celem, tym samym uważam, że należy ją zakończyć. Czas pokaże co ci przepowiedział stary dziad z brodą, więc czekaj na wynik i trwaj w ciemnocie – amen.
  P.S.
  Babcia Lucyna ma oglądać TVP1 i 2 ?. to żeś jej doradził. Może jeszcze to dziecię Borze z TV trwam ?

 21. Stolarz pisze:

  Zważywszy na twoją inteligencję od razu prostuje !! Słowo Borze jest celowo z błędem, bo i zacny kaznodzieja, o którym napisałem ma tyle wspólnego z Panem Bogiem, co ty z retoryką i inteligencją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *