zachmurzenie duże
21°
19°
czwartek
Reklama
Tauron
Gmina wydała 1,8 mln zł na opał w jednej firmie z Lisowa!
05 czerwca 2018 r. | 09:58
8

Gmina Herby od 2012 roku do maja 2018 roku wydała 1 821 224,77 zł na opał w Zakładzie Usługowo-Handlowym Adam Bąk z Lisowa. Nie wiem ile pieniędzy poszło na zakupy w pozostałych firmach. Kwota na opał jest imponująca.

Poniżej informacja z gminy w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Gmina wydała 1,8 mln zł na opał w jednej firmie z Lisowa!”

 1. Mieszkaniec pisze:

  No i co z tego skoro gmina ma ciepłownie to trzeba grzać i kupować opał. Pana artykuły są tak słabe dziennikarsko, że szkoda czasu na ich czytanie. Weź się pan do roboty! Takiej normalnej

  20
  5
 2. Ja pisze:

  Kwota rzeczywiście olbrzymia. Podejrzewam że to koszt ogrzewania gminy, stacji uzdatniania wody, dps w Herbach oraz wszystkich szkół na terenie gminy.

  15
  2
 3. Mieszkaniec Gminy Herby pisze:

  No i? To normalne że gmina będzie wspierać “lokalnego” dostawcę paliwa. Jeśli Pan Bąk dostarcza dobrej jakości opał dlaczego gmina ma kupować od innych/kilku handlarzy? Posty administratora są poniżej poziomu… Zamiast zająć się pożytecznymi informacjami wypisuje jakieś herezje, próbując oczerniać Panią Wójt…

  25
  3
 4. Janusz Malcher pisze:

  Na taką kwotę potrzebny jest przetarg , był?

  5
  14
  • Ja pisze:

   Biorąc pod uwagę że opał kupuje się co rok, oraz jednostkową cenę zakupu za rok, nie trzeba było organizować przetargu. Jaka wg Ciebie jest kwota zamówienia powyżej której organizuje się przetarg?

   8
   1
 5. mieszkaniec pisze:

  Czytając ten artykuł zrobiło mi się wesoło 300 tyś rocznie to średnia z całego wyliczenia .Ja przez te lata wydałem ok 25 tyś na dom czyli ok5 tys rocznie a tu 3 szkoły .DPS ,GDK, Urząd Gminy ,Wodociągi ,2 oczyszczalnie,i 5 budynkow straży nie wiem ile lokali jeszcze Gmina opala wiec kwota nie jest chyba wygurwowana przy cenach za opału

  7
  2
 6. mieszkaniec Lisowa pisze:

  Czy firma Bąk znajduje się w Lisowie???

  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *