zachmurzenie duże
21°
17°
czwartek
Reklama
fot. PKS Częstochowa
Dziś spotkanie PKS Częstochowa z przedstawicielami gmin!
28 listopada 2018 r. | 09:47
0

Dziś w siedzibie Starostwa Powiatowego w Częstochowie, na prośbę Prezesa Ludwika Kubasiaka, odbędzie się spotkanie przedstawicieli PKS Częstochowa S.A. z włodarzami wszystkich gmin, w których swoje kursy realizuje bądź realizował PKS Częstochowa. Podczas dzisiejszego spotkania ma być omówiona sytuacja finansowa PKS Częstochowa oraz ma zostać przedstawiony plan komunikacji PKS Częstochowa na najbliższe miesiące.

Gminy mają otrzymać od PKS Częstochowa ciekawą ofertę współpracy - dowiedziałem się nieoficjalnie.

Spotkanie PKS-u z przedstawicielami gmin rozpocznie się o godz. 12:00.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *