zachmurzenie duże
24°
23°
piątek
Reklama
Dziś działania “PRĘDKOŚĆ”
30 października 2018 r. | 11:29
0

Na terenie powiatu lublinieckiego prowadzone dziś będą działania „Prędkość” . Lublinieckich policjantów wspomogą mundurowi z częstochowskiej drogówki i funkcjonariusze Żandarmerii Wojskowej. Stróże prawa prowadząc takie działania są ukierunkowani na poprawę bezpieczeństwa na drogach.

Podczas dzisiejszej akcji, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu, Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie oraz funkcjonariusze Żandarmerii Wojskowej sprawdzają, czy kierowcy nie przekraczają dozwolonej prędkości. Stróże prawa kontrolują również stan trzeźwości kierujących. Pomimo akcji mundurowi zwrócą uwagę na pasażerów czy posiadają zapięte pasy bezpieczeństwa, a dzieci korzystają z fotelików. Apelujemy o rozwagę i świadome korzystanie z dróg. /KPP w Lublińcu/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *