pochmurnie
14°
13°
środa
Reklama
fot. Zakład Karny w Herby
Dyrektor Zakładu Karnego w Herbach przeszedł na emeryturę
25 lutego 2022 r. | 11:41
0

Z dniem 12 lutego 2022 r. na zaopatrzenie emerytalne przeszedł ppłk Mirosław Pawlak Dyrektor Zakładu Karnego w Herbach. 9507 dni, ponad 1358 tygodni – łącznie 26 lat i 10 dni w Służbie Więziennej minęło jak 1 dzień.

Przez cały okres swojej służby ppłk. Mirosław Pawlak związany był z herbską jednostką. To tutaj zaczynał w dniu 1.02.1996 r. na stanowisku strażnika działu ochrony, a potem kolejno pełnił służbę w dziale kwatermistrzowskim, dziale penitencjarnym, dziale ochrony jako zastępca kierownika, od dnia 1.04.2011 r. pełnił funkcję zastępcy dyrektora jednostki, natomiast z dniem 1.03.2014 r. został powołany na stanowisko dyrektora. Pełniąc służbę przez te wszystkie lata na różnych stanowiskach zawsze wykazywał się pełnym zaangażowaniem stając się wyznacznikiem wysokich standardów w służbie. Podziękowania za wieloletnią służbę złożył ppłk. Mirosławowi Pawlakowi Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Katowicach płk Łukasz Górny. /Zakład Karny w Herbach/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *