bezchmurnie
27°
25°
piątek
Reklama
Dwoje urzędników z podwyżką pensji od listopada 2017 r.
24 maja 2018 r. | 10:26
2

Tylko dwóch urzędnikom w Urzędzie Gminy Herby od listopada 2017 roku zmieniła się pensja. Podwyżki dostali Tomasz Cholerzyński - inspektor ds. inwestycji i zamówień publicznych oraz Anna Knopik - inspektor ds. księgowości budżetowej.

Wysokość ich pensji możecie zobaczyć w informacji z gminy poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Dwoje urzędników z podwyżką pensji od listopada 2017 r.”

 1. Wyborca pisze:

  Za co? Za Bormax?

  2
  10
 2. Ja pisze:

  Albo za to że zamiast wykonywać to za co im płaci gmina, grzebią w starych segregatorach aby odpowiadać na zapytania redaktorka. A w sprawie bormaxu nikt prawa nie złamał. Czy Ci się to podoba czy nie. Kurtyna.

  16
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *