zachmurzenie umiarkowane
16°
13°
piątek
Reklama
Urząd Gminy w Herbach
Dwie kierowniczki z nagrodami
03 marca 2017 r. | 16:52
7

Małgorzata Krysiak - kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Herbach otrzymała łącznie 4800 zł nagrody za ostatnie dwa lata, a Barbara Rosowicz-Włoch - dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Herbach 4500 zł.

Tylko tych dwóch kierowników/dyrektorów jednostek organizacyjnych otrzymało z gminy nagrody finansowe. W gminie żaden z kierowników nie otrzymuje dodatku specjalnego.

Poniżej informacja z gminy w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Dwie kierowniczki z nagrodami”

 1. Pan z Wami pisze:

  Zaje…. niusy są na tej stronie. Dla “herbowskiej inteligencji” jak znalazł. Panie Gąsiorski u mojego sąsiada co ranek kury gdaczą jak opętane przez co nie dosypiam. Czy może Pan o tym napisać, albo chociaż fotkę wrzucić, bo nic nie pomaga. Sąsiad zamiast zareagować na moje apele dokupił koguta, co w znacznym stopniu pogłębiło kryzys.

 2. Wyborca pisze:

  ty Z WAMi to po co to czytasz i tu komentujesz?

 3. Pan z Wami pisze:

  Aby takim jak ty uświadomić jaki to gniot propagandowy. Czy się uda, nie wiem.

 4. FanatykPiS pisze:

  To nie propaganda to tylko prawda

 5. Stolarz pisze:

  Ta prawda wniosła coś do twojego życia ?. Lepiej czy gorzej się czujesz z tą wiedzą ?. Może chciałbyś też wiedzieć ile ja zarabiam i ile dostałem w ubiegłym roku premii, nagród ?. Może idźmy dalej – może chciałbyś wiedzieć ile wydaje i na co ?.
  Poczytaj co to propaganda – jakie są jej cele i porównaj zamieszczaną tu całość. Jeśli teraz tego nie rozumiesz to zrozumiesz jak wygra Twój kandydat, gdy Pan Gąsiorski będzie zamieszczał równie głupie wpisy.

 6. FanatykPiS pisze:

  Naród musi wiedzieć na co wydawane są jego pieniądze

 7. Stolarz pisze:

  Ja się pytam co z tą wiedzą zrobisz ?, a nie co naród chce wiedzieć. I nie wypowiadaj się za naród bo nie masz do tego upoważnienia. Wy PiSowcy macie jakąś manię zawłaszczania i wykoślawiania rzeczywistości. Przykładem jest choćby twój wpis – mylenie narodu polskiego z tzw suwerenem.
  Uwierz mi, naród nie potrzebujemy informacji kto w gminie Herby dostał roczną nagrodę w wysokości 4800 zł brutto, tę wiedzę chce posiadać wyłącznie tzw Herbowski suweren pisowski.
  P.S.
  Ja np. chciałbym wiedzieć ile z moich podatków idzie na prywatne rajdy Macierewicza po Toruniu. Jak domniemam ty już tej wiedzy nie potrzebujesz – wolisz wiedzieć ile jakaś kobita w gminie dostała jednorazowej nagrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *