zachmurzenie duże
24°
23°
piątek
Reklama
Dwie emerytki z urzędu zabierają pracę młodym!
16 października 2017 r. | 10:08
5

W Urzędzie Gminy Herby pracują dwie emerytki. Elżbieta Machoń - sekretarz gminy i Bożena Bialik, zgodnie z ustawą o emeryturach i rentach, mogłyby iść na emeryturę. Nie idą, wolą zajmować swoje stanowiska do później starości. Po co młodzi, bezrobotni mieliby dostać pracę w urzędzie?

Przykład idzie z Rady Gminy Herby, gdzie jej przewodniczącym ma 73. lata.

Poniżej informacja z gminy w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Dwie emerytki z urzędu zabierają pracę młodym!”

 1. Ja pisze:

  Emerytura jest dobrowolna – przymusu nie ma. Zastanawia mnie czy po raz kolejny autor nie przekroczył pewnej granicy. W pewnym sensie bohaterki artykułu mogą czuć się prześladowane. Bo mają siłę pracować?

 2. Czytelnik pisze:

  Autor lubi po prostu siać zamęt i nastawiać ludzi przeciwko sobie.

 3. Jacek Skubała pisze:

  niech te kobitki wnuki bawią, a nie zajmują miejsca młodym w urzędzie!

 4. Ja pisze:

  Panie Jacku, jeśli przeprowadzony będzie audyt w wyniku którego stwierdzone będzie że Panie są niewydolne, jak najbardziej czas odchodzić. Jeśli pracują wykorzystując doświadczenie i przynosi to korzyść gminie niech pracują. I nie nam to oceniać.

 5. Lisek pisze:

  Dokładnie, niech te baby odejdą i dadza to miejsce dla młodszych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *