zachmurzenie duże
17°
15°
czwartek
Reklama
Dwa komitety wyborcze w Herbach
28 sierpnia 2018 r. | 11:06
0

Krajowe Biuro Wyborcze w Częstochowie opublikowało listę komitetów wyborczych zarejestrowanych w gminie Herby. Nie licząc partii politycznych, do KBW w Częstochowie zgłosiło się 201. komitetów wyborczych, z czego dwa w Herbach.

Z komitetów można wywnioskować, że w Herbach będzie tylko dwoje kandydatów na Wójta (o ile znajdzie odpowiednią liczbę radnych): Iwona Burek i Jerzy Cyrulik (nie jest pewne, że w ogóle wystartuje). Do tego kandydaci z partii politycznych, o ile zdecydują się na start.

Poniżej lista zarejestrowanych komitetów.

Komitety zarejestrowane w Herbach to:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY BUREK - pełnomocnik Dariusz Romuald Burek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU LUBLINIECKIEGO - pełnomocnik Jan Stanisław Springwald

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *