pochmurnie
19°
13°
wtorek
Reklama
fot. OSP KSRG Lisów
Dofinansowanie dla OSP w gminie Herby
08 czerwca 2018 r. | 08:58
2

Ochotnicza Straż Pożarna w Olszynie otrzymała najwyższe dofinansowanie ze wszystkich jednostek OSP w gminie Herby w latach 2016-2017. Dofinansowanie na OSP Olszyna przekroczyło 200 tys. zł. Najmniej pieniędzy z gminy otrzymała OSP Lisów.

Szczegóły w piśmie z gminy poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Dofinansowanie dla OSP w gminie Herby”

 1. Frank Idiota pisze:

  Jakoś mi się wydaje że to chyba Pan dziennikarz ….amator …..za pisanie się zabrał znajdując łatwą drogę do utrzymania patrząc na brak reklam z czego żyje?Nikt go do roboty nie chce przyjąć to pier…dzieli głupoty do LUDU.

  12
  3
 2. Hanys Hunter pisze:

  Pokaż swoje wykształcenie Franku. Moim zdaniem dobrze, że patrzy samorządowca na ręce może i czasami przesadza, ale dziennikarze czasami tak mają

  4
  7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *